انجمن گلف NCGU

تغییر زمان رقابت های وزنه برداری بازی های آسیایی هانگژو

تغییر زمان رقابت های وزنه برداری بازی های آسیایی هانگژو

انجمن گلف: به گزارش انجمن گلف، کمیته برگزاری بازی های آسیایی هانگژو زمان برگزاری رقابت های وزنه برداری را در این بازی ها تغییر داد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان ۲۰۲۳ از ۲ تا ۱۷ سپتامبر (۱۱ تا ۲۶ شهریور۱۴۰۲ ) به میزبانی ریاض عربستان انجام می شود. این مسابقات گزینشی المپیک ۲۰۲۴ پاریس است و حضور تمام وزنه بردارانی که دنبال گرفتن سهمیه هستند در این مسابقات الزامی است.
اما تاریخ برگزاری این مسابقات با بازی های آسیایی هانگژو همزمان بود، بدین جهت کنفدراسیون وزنه برداری آسیا جلسه ای را با کمیته برگزاری بازی های آسیایی برگزار کرد و در نهایت به توافق رسیدند که زمان برگزاری رقابت های وزنه برداری بازی های آسیایی تغییر کند.
بر طبق اعلام کنفدراسیون آسیا، رقابت های وزنه برداری ۳۰ سپتامبر تا ۷ اکتبر۲۰۲۳ (۸ تا ۱۵ مهر ۱۴۰۲) برگزار می گردد.
البته کمیته برگزاری بازی های آسیایی تغییری در اوزان وزنه برداری ایجاد نکرده است و طبق آنچه از قبل وجود داشت این رقابت ها در ۷ وزنی که در المپیک توکیو وجود داشت انجام می شود. این در حالیست که اوزان وزنه برداری در بازی های المپیک پاریس تغییر کرده است بدین جهت برخی وزنه برداران آسیایی که بدنبال گرفتن سهمیه المپیک پاریس هستند، برای حضور در بازی های آسیایی با چالش وزن روبرو هستند.
اوزان بازی های آسیایی هانگژو:
در بخش مردان ۶۱، ۶۷، ۷۳، ۸۱، ۹۶، ۱۰۹ و ۱۰۹+
در بخش زنان: ۴۹، ۵۵، ۵۹، ۶۴، ۷۶، ۸۷ و ۸۷+
منبع:

1401/10/14
14:47:55
0.0 از 5
299
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد