انجمن گلف NCGU
درخواست كمك 45 میلیارد ریالی ژیمناستیك از كمیته ملی المپیك

تحریم نشست هیات رییسه به علت بی احترامی های رئیس فدراسیون ژیمناستیك

تحریم نشست هیات رییسه به علت بی احترامی های رئیس فدراسیون ژیمناستیك

به گزارش انجمن گلف عضو هیات رییسه فدراسیون ژیمناستیك اظهار داشت: به علت بی احترامی كه اینچه درگاهی به اعضای هیات رییسه فدراسیون دارد، من و هاشمی طبا در جلسه هیات رییسه فدراسیون ژیمناستیك شركت نخواهیم كرد.


حسن رمضانیان پور در گفتگو با ایسنا، اضافه كرد: علیرغم این كه اینچه درگاهی از من و هاشمی طبا طی نامه كتبی جهت شركت در جلسه هیات رییسه كه عصر امروز سه شنبه در محل فدراسیون ژیمناستیك برگزار می شود، دعوت كرده اما در جلسه امروز به همراه هاشمی طبا شركت نخواهم كرد.
وی درباره علت عدم شركت خود در جلسه امروز هیات رییسه فدراسیون ژیمناستیك اظهار داشت: نامه ای كه از فدراسیون ژیمناستیك جهت شركت در جلسه هیات رییسه دریافت كردیم فاقد دستور جلسه است و در آن به صورت شفاف عنوان نشده كه چه موضوعاتی در جلسه هیات رییسه پس از وقفه چند ماه مقرر است مطرح شود. آن چه كه برای من و هاشمی طبا جای سوال دارد این است كه حدود ۲ تا ۳ هفته پیش دفتر امور مشترك فدراسیونها از تمام فدراسیون ها درخواست كرده بود كه اعضای هیات رییسه خویش را معرفی كنند و اینچه درگاهی اسم من و هاشمی طبا را حذف و افراد دیگری را جایگزین ما كرده بود. در حالیكه من و هاشمی طبا حكم خویش را برای حضور در هیات رییسه فدراسیون ژیمناستیك از وزیر ورزش و جوانان دریافت كردیم.
این عضو هیات رییسه فدراسیون ژیمناستیك یكی دیگر از علل اصلی خود برای شركت نكردن در جلسه هیات رییسه فدراسیون را بی اطلاعی نسبت به تصمیمات اخیر فدراسیون در مورد كنار گذاشتن پیشكسوتان این رشته عنوان نمود و اضافه كرد: شیوه های نادرست فدراسیون در مورد عزل و نصب ها، كنار گذاشتن پیشكسوتان این رشته و در نهایت اخراج میرقائمی كاپیتان، مربی و داور بین المللی ژیمناستیك از سالن شهید آذرپی به شیوه نامناسب و... عواملی هستند كه در تصمیم گیری من و هاشمی طبا بی تأثیر نبود.
رمضانیان پور افزود: اگر هیات رییسه فدراسیون نقش اساسی در تصمیم گیری های فدراسیون دارد، چرا اعضای هیات رئیسه از گزارش مالی فدراسیون كه بازرس در اختیار او گذاشته، بی خبر هستند و گزارش مالی فدراسیون را از اعضای هیات رییسه پنهان كرده است. اینچه درگاهی وظیفه داشت این مورد را با اعضای هیات رییسه مطرح كند.
او در آخر اظهار داشت: آخرین نسخه كه از بودجه سال ۹۸ فدراسیون داریم نگران كننده و نشان از كسری بودجه سنگین این فدراسیون دارد، به صورتی كه میزان درآمد پیشبینی شده از اجاره سالن ها و برگزاری كلاس های داوری و مربیگری ۲ میلیارد و ۸۱۵ میلیون تومان بوده و كل هزینه های انجام شده برای اعزام ها و سایر موارد چیزی حدود ۶ میلیارد و ۸۶۰ میلیون تومان است، یعنی بیشتر از ۴ میلیارد كسری بودجه. همینطور امسال ۳ میلیارد و ۱۷۳ میلیون تومان برای سفرهای خارجی و اعزام ها هزینه شده كه رقم آن از كل بودجه فدراسیون بیشتر است. این در شرایطی است كه رئیس فدراسیون ژیمناستیك چندی قبل در نامه ای به كمیته ملی المپیك خواهان كمك ۴.۵ میلیارد تومانی به فدراسیون ژیمناستیك شد.1398/09/12
14:55:44
5.0 از 5
4582
تگهای خبر: المپیك , داور , سفر , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد