انجمن گلف NCGU

غیبت کشتی گیران ناشنوا در قهرمانی کشور به منزله حذف از انتخابی تیم ملی

غیبت کشتی گیران ناشنوا در قهرمانی کشور به منزله حذف از انتخابی تیم ملی

به گزارش انجمن گلف، رئیس انجمن کشتی ناشنوایان اظهار داشت: غایبان مسابقات قهرمانی کشور شانسی برای پوشیدن پیراهن تیم ملی ندارند.


علیرضا رضایی در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به استقبال خوب کشتی گیران ناشنوا جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، اظهار نمود: این مسابقات به منزله انتخابی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات آسیایی قرقیزستان است که استقبال کشتی گیران ناشنوا راضی کننده بود و چهره های جدیدی در کشتی فرنگی شناسایی شدند، امیدوارم در آزاد هم شاهد این روند باشیم.
وی ضمن اشاره به غیبت برخی کشتی گیران مدال آور المپیک برزیل در مسابقات قهرمانی کشور و وضعیت آنها برای حضور در تیم ملی، اظهار داشت: این افراد در صورت عرضه مدارک پزشکی موجه و قانع کننده و تایید از جانب کادر فنی، امکان حضورشان در تیم ملی میسر خواهد بود در غیر این صورت شانس حضور خویش را حتی با داشتن مدال المپیک از دست خواهند داد.
رئیس انجمن کشتی ناشنوایان تصریح کرد: نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور بعد از دعوت به تیم ملی و ارزیابی فنی در اردوها به مسابقات قهرمانی آسیا که اسفندماه در قرقیزستان برگزار می شود، اعزام خواهند شد. همینطور سال آینده مسابقات جهانی کشتی آزاد و فرنگی در رده سنی جوانان و بزرگسالان را در قرقیزستان پیش رو داریم که هدف گذاری اصلی ما این تورنمنت است.
رضایی در انتها در پاسخ به این پرسش که با عنایت به اینکه پس از المپیک برزیل هیچ برنامه اردویی یا تمرینی برای کشتی گیران پیشبینی نشده بود، آیا از شرایط کشتی گیران در مسابقات قهرمانی کشور راضی بودید یا خیر؟ اظهار نمود: درست است پس از المپیک هیچ برنامه تمرینی برای کشتی گیران ناشنوا نداشتیم، اما برنامه تمرینی خویش را به صورت غیرمتمرکز و انفرادی پیگیری می کردند و کم و بیش در جریان عملکرد کشتی گیران بودیم تا گرفتار افت نشوند، در این مسابقات هم شاهد حضور کشتی گیرانی بودیم که از نظر آمادگی بدنی در شرایط خوبی قرار داشتند و عملکردشان راضی کننده بود.

به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان جهت شرکت در مسابقات جهانی قرقیزستان در دو سنی جوانان و بزرگسالان برگزار شد که در انتها این رقابتها تیم آذربایجان شرقی با ۱۵۷ امتیاز اول شد و تیم های لرستان و تهران با ۱۵۶ و ۱۲۱ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
در رده سنی جوانان و در وزن ۵۵ کیلوگرم؛ مهدی بزی از سیستان و بلوچستان اول شد و حسین پورزایی از البرز و محمدامین علیپور از لرستان در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
در وزن ۶۰ کیلوگرم؛ علی قربانی از اردبیل اول شد و امیررضا اسماعیلی از لرستان در جایگاه دوم ایستاد.
در وزن ۶۳ کیلوگرم؛ یزدان سبزیان از البرز اول شد و محمد امین ملک پور از لرستان در جایگاه دوم قرار گرفت.
در وزن ۶۷ کیلوگرم؛ محمد باقری از آذربایجان شرقی اول و آرمان گراوند از لرستان و محمد رجبی از البرز دوم و سوم شدند.
در وزن ۷۲ کیلوگرم؛ مهدی میرزایی از البرز در جایگاه نخست ایستاد و در ۷۷ کیلوگرم؛ محمد مبین پورشبان از البرز اول شد.
در وزن ۸۲ کیلوگرم؛ حسین حسینی از چهار محال و بختیاری اول شد و در ۸۷ کیلوگرم هم مهدی علیدادی از چهارمحال و بختیاری در جایگاه نخست ایستاد.
در وزن ۱۳۰ کیلوگرم هم محسن جمالی از اصفهان اول شد و علیرضا نامدار از البرز در جایگاه دوم ایستاد.
در رده سنی بزرگسالان و در وزن ۵۵ کیلوگرم؛ علی وطن پرست از خوزستان در جایگاه نخست ایستاد و عارف غلامی از اصفهان و جواد میرزایی از خراسان رضوی دوم و سوم شدند.
در وزن ۶۰ کیلوگرم هم صادق ابوالوفایی از لرستان اول شد و مصطفی یحیایی از خراسان رضوی و مراد رضایی از البرز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
در وزن ۶۳ کیلوگرم؛ مهدی صدری از آذربایجان شرقی اول شد و پویا رضایی از لرستان و مهدی تقی پور از خراسان رضوی در جایگاه دوم و سوم ایستادند.
در وزن ۶۷ کیلوگرم هم مهدی بخشی از آذربایجان شرقی در جایگاه نخست ایستاد و شهاب رحیمی از آذربایجان غربی و مجتبی اولاد قباد از خراسان رضوی دوم و سوم شدند.
در وزن ۷۲ کیلوگرم؛ علی کریمی از آذربایجان شرقی اول شد و علی کریمی نیا از لرستان و علی پارسا از خراسان رضوی در جایگاه دوم و سوم ایستادند.
در وزن ۷۷ کیلوگرم؛ اصغر کریمی از آذربایجان شرقی در جایگاه نخست ایستاد و رضا اسماعیلی از تهران و مهدی رستمی از لرستان در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
در وزن ۸۲ کیلوگرم؛ شیرزاد مهکی از لرستان اول شد و محمد جواد زراعت پیشه از فارس و مصطفی نوایی از تهران دوم و سوم شدند.
در وزن ۸۷ کیلوگرم؛ مسلم دهقانی از فارس در جایگاه اول ایستاد و اصغر خوش زمان از آذربایجان شرقی و امیرحسین رستمی از مرکزی در جایگاه دوم و سوم ایستادند.
در وزن ۹۷ کیلوگرم؛ بهنام زایرقراملکی از آذربایجان شرقی اول شد و محمد نظرزاده از اصفهان و مجتبی جوانمرد از لرستان دوم و سوم شدند.
در وزن ۱۳۰ کیلوگرم؛ محمد مهدی خزاعی از همدان اول شد و احمد امینی از تهران و محمدرضا صدری از اردبیل در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
منبع:

1401/09/12
10:09:58
0.0 / 5
257
تگهای خبر: المپیك , پزشك , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد