انجمن گلف NCGU
سرپرست فدراسیون گلف:

گلف باید همگانی شود

گلف باید همگانی شود

به گزارش انجمن گلف، البرز سرپرست فدراسیون گلف اظهار داشت: همگانی کردن ورزش گلف و همراه کردن شهرداری ها و ایجاد تفاهم نامه دراین زمینه مورد توجه و پیگیری های بیشتر قرار گیرد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، محمد کاظمی با حضور در مجمع سالیانه هیات گلف استان البرز اظهار داشت: بیش از ۲۷ سال در البرز و رشته های ورزشی فعالیت و با جامعه آماری ورزش آشنا هستم و در تلاش هستیم تا بتوانیم در کشور و استان البرز ورزش گلف را بین مردم وارد فاز حرفه ای نماییم.

سرپرست فدراسیون گلف در ادامه از اختصاص بودجه به هیات های استانی آگاهی داد و اظهار داشت: بودجه از جانب وزارت ورزش به هیات های استانی اختصاص داده شده و این فدراسیون در حوزه کمک مالی در برگزاری مسابقات به هیات گلف استان البرز دریغ نخواهد کرد.

کاظمی بیان کرد: همگانی کردن ورزش گلف و همراه کردن شهرداری و ایجاد تفاهم نامه دراین زمینه مورد توجه و پیگیری های بیشتر قرار گیرد.

رییس فدراسیون گلف با تأکید بر این که در بحث استعداد یابی تفاهم نامه با آموزش وپرورش بسته شود و تعاملات لازم بوجود آید اشاره کرد: تلاش می کنم حرکت رو به جلو ورزش، گلف استان البرز را به افق های جلوتر رهنمون نماییم چونکه نگاه ما اشاعه ورزش گلف در بین جوانان است.

در ادامه رضا عباس زاده، رییس هیات گلف استان البرز با اشاره به ظرفیت های این رشته ورزشی درسطح استان و تلاش هایی که انجام شده اظهار داشت: خوشبختانه در مسابقات کشوری توانستیم با کارهایی که صورت گرفت صاحب مقام قهرمانی در بخش انفرادی در کشور شویم و در بخش تیمی نیز برای دو سال پی در پی صاحب مقام دوم شدیم که این امر به رغم عدم امکانات و درآمد خاص مورد انجام گرفت و ورزشکاران ما مجبور بودند برای انجام تمرین های خود به زمین گلف تهران بروند.

عباس زاده بیان کرد: باتوجه به بودجه هیات برای اعزام هایمان نیز از اسپانسرها کمک گرفتیم که همراهی آنان جای تشکر بسیار دارد.

رییس هیات گلف استان توجه به بعد همگانی این رشته ورزشی را مورد توجه قرار داد و اشاره کرد: کوشش های بسیاری تا حالا در حوزه همگانی کردن رشته مینی گلف و گلف انجام شده است و هیات گلف استان با مکاتبات و انجام برنامه های اموزشی در میان ادارات، دانشگاههای استان، مهدهای کودک و در سطح پارک های شهر تلاش نموده است.

وی افزود: مکاتبات بسیاری نیز دراین زمینه با دانشگاه های استان و آموزش و پررش و شهرداری و... داشته ایم و درحال رایزنی هستیم تا بتوانیم این ورزش را در سطح مدارس و پارک ها اشاعه دهیم.

وی با تأکید بر این که در بخش آموزش وپرورش دو هزار مربی آموزش وپرورش نیروی محرکه در راستای تحقق این امر هستند اظهار داشت: در بحث استعداد یابی اگر فعالیت ها با حمایت مسئولان تقویت شود خدمات موثری در سطح مدارس و جذب استعدادها صورت خواهد گرفت.

عباس زاده اظهار داشت: ۳۸ میدان مینی گلف در سطح استان البرز برای علاقه مندان به این رشته وجود دارد و مابقی میادین در اختیار بخش خصوصی قرار دارد.

رییس هیات گلف استان البرز اظهار داشت: ۱۰هکتار زمین باتوجه به رایزنی های انجام شده در زمینهای فرودگاه پیام درحال انعقاد تفاهم نامه است.

عباس زاده به زمینهای کاخ مروارید مهرشهر و رایزنی های انجام شده در حوزه به کارگیری زمینهای این کاخ درجهت توسعه ورزش گلف استان و کشور اشاره نمود و اظهار داشت: بحث زمینهای کاخ مروارید مقدماتش آماده است و دوستان اعلام نموده اند که مقدمات لازم را برای به کارگیری این زمین فراهم خواهند کرد.

رئیس هیات گلف استان اشاره کرد: بیش از ۲۲ برنامه در جدول برنامه های سال ۱۴۰۲ مورد برنامه ریزی قرار گرفته که از آن جمله می توان ارائه فعالیت در بخش های آموزشی و کارگاه های آموزش و ایجادزمین ورزشی گلف در دهکده ورزشی دانشگاه خوارزمی اشاره نمود.

منبع:

1401/08/29
14:39:23
0.0 / 5
207
تگهای خبر: آموزش , تمرین , تیم , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد