انجمن گلف NCGU

سلیمانی نمی تواند در انتخابات اسکواش شرکت کند

سلیمانی نمی تواند در انتخابات اسکواش شرکت کند

انجمن گلف: به گزارش انجمن گلف، مدیر کل امور مجامع فدراسیون های ورزشی اظهار داشت: سلیمانی بدلیل بازنشستگی نمی تواند در انتخابات فدراسیون اسکواش شرکت نماید.آرش فرهادیان در گفت و گو با ایسنا، در مورد حضور مسعود سلیمانی در انتخابات فدراسیون اسکواش اظهار داشت: سلیمانی بازنشسته شده است و نمی تواند در انتخابات شرکت نماید.
وی در مورد تایید صلاحیت انتخابات اسکواش نیز اضافه کرد: زمان برگزاری انتخابات فدراسیون اسکواش که مشخص شده است. تا حالا تایید صلاحیت ۶ کاندیدا مشخص شده و تنها یکی دو نفر مانده است. اگر تا زمان انتخابات آن دو تایید صلاحیت شوند اجازه حضور در انتخابات را خواهند داشت.
وی همینطور در مورد تایید صلاحیت شدن محمدرضا پوریا برای انتخابات فدراسیون بدمینتون با وجود قانون ممنوعیت بیش از ۳ دوره فعالیت روسا، اظهار نمود: نمی توانم موردی بگویم. هر فردی که مطابق با قانون، سه دوره رئیس باشد و دیگر شرایط حضور نداشته باشد نمی تواند در انتخابات شرکت نماید. طبیعتا کسانی علیرغم این قانون می توانند در انتخابات شرکت نمایند که یک کرسی بین المللی داشته باشند. شخص خاصی مد نظرم نیست. هر کسی در انتخابات شرکت نماید یعنی شرایط لازم را دارد. اگر کسی شرایطش را نداشته باشد جلوی حضور او را می گیریم و اگر کسی داشته باشد اجازه شرکت را دارد.
مدیر کل امور مجامع فدراسیون های ورزشی در پاسخ به این سؤال که آیا زمان برگزاری انتخابات را هیات رییسه مشخص می کند، اظهار داشت: بر طبق قانون، هیات رییسه باید جلسه ای تشکیل دهد و زمان برگزاری انتخابات با هماهنگی دبیر مجمع تصویب شود.
وی در مورد ثبت نام مجدد کاندیدای فدراسیون شمشیربازی اظهار داشت: در همین چند روز آینده ثبت نام مجدد کاندیداهای این فدراسیون شروع می شود.1401/08/27
13:47:26
0.0 از 5
295
تگهای خبر: بازی , فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد