انجمن گلف NCGU
آنچه علی مرادی به جا گذاشته است

۷۰ درصد مجموعه وزنه برداری از دست رفت

۷۰ درصد مجموعه وزنه برداری از دست رفت

به گزارش انجمن گلف، سرپرست دبیری فدراسیون اعلام نمود که ۷۰ درصد مجموعه وزنه برداری به غیر واگذار شده است.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، حسین مقامی سرپرست در مورد بدهی های فدراسیون اظهار داشت: وزنه برداری به کما رفته است و در بحث زیر ساخت ها و تعداد بیمه شده ها در استان ها کاملا شرایط مشخص است. همه مشکلات به عدم مدیریت بر می گردد و ویرانه ای در فدراسیون به وجود آمده است. مقر فدراسیون یکی از پرافتخارترین رشته های ورزشی را با خانه کشتی مقایسه کنید. ۷۰ درصد سالن استاندارد وزنه برداری را در اختیار غیر قرار داده اند و چند اتاق دست ما است.

او اضافه کرد: با بذل و بخشش هایی که کردند، بدهی زیادی را گردن فدراسیون گذاشته اند. مانند ۳ و نیم میلیارد تومان بدهی مالیاتی بوده است. رقم بالایی به شرکت توسعه و تجهیز بدهکاریم و تلاش ها بر این بود این بدهی را کمتر کنند. از ابتدا وارد فدراسیون شدیم باید مجمع سالیانه برگزار می کردیم و طبق اساسنامه گزارش مالی و عملکردی عرضه می شد. آقای مرادی صورت جلسه اموال را امضا نکرده و در بحث مالی خزانه دار تمکین نکرد استناد را در اختیار ما بگذارد ازاین رو مجمع سالیانه به فوق العاده تبدیل شد.
مقامی در مورد عقد قرارداد طولانی مدت مرادی با کارکنان فدراسیون اظهار داشت: او حاضر نبود قرارداد طولانی مدت ببندد و مدت زمان قراردادها حداکثر سه ماهه بود. او پیش از رفتن، قرارداد یک ساله بسته است که مشکلی ندارد اما مفاد قرارداد مشخص نبود و این نشان داده است که هدف ضربه زدن بوده است.
برای تمام احترامی که برای علی حسینی قائل هستم اما با کادرفنی تا پیش از این که برود قرارداد سه ساله بست آن هم در شرایطی که حتی اگر انتخابات باطل نمی شد، ۱۱ ماهه از دوران ریاستش مانده بود. پیش از رفتن با نیرویی قرارداد ۱۲ تا ۱۵ میلیون تومان بسته است که تخصص لازم را نداشت و هدف ضربه زدن بوده است.
مقامی در مورد نامه اعتراضی امیرحقوقی اظهار داشت: پیش از این که نامه بزند، برای اردوی قهرمانی جهان دعوت شده بود که در رکورد گیری شرکت نماید اما شرکت نکرد و انصراف داد.1401/08/11
10:06:46
0.0 از 5
335
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد