انجمن گلف NCGU

ریل گذاری برای آینده تیروکمان ایران

ریل گذاری برای آینده تیروکمان ایران

انجمن گلف: مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان تیروکمان انجام شد و نفرات برتر مشخص شدند تا زیر نظر سرمربی کره ای تیم ملی بزرگسالان شاهد ریل گذاری برای تشکیل نخستین تیم ملی جوانان باشیم.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، بعد از انعقاد قرارداد فدراسیون تیراندازی با کمان با هونگ سونگ هو کره ای که در فاز اولیه بصورت ۶ ماهه بوده و در صورت توافق دو طرف این قرارداد تا پایان المپیک ۲۰۲۴ پاریس تمدید خواهد شد، «هو» از اول مهرماه هدایت تیم ملی جوانان و بزرگسالان ایران را برعهده گرفته است و برمبنای تاکید فدراسیون تیراندازی با کمان باید دستیاران این سرمربی کره ای به سبب لحاظ منافع ملی و توجه به مقوله دانش افزایی از بین مربیان ایرانی انتخاب می شدند که در نهایت مجید قیدی در کامپوند و امین پیرعلی در ریکرو انتخاب شدند و به عنوان دستیاران ایرانی در اردوهای تیم های ملی جوانان و بزرگسالان، حاضر خواهند بود.
بعد از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان ایران و مشخص شدن نفرات برتر و فراخوانده شدن آنها به اردوی تیم ملی کامپوند و ریکرو حال نوبت به تیم ملی جوانان رسیده است تا زیر نظر سرمربی کره ای شاهد تشکیل نخستین تیم ملی باشیم که به صورتی آینده تیروکمان ایران به شمار می روند.
«هو» علاوه بر انتخاب این نفرات، تعدادی از کمانداران جوانی که در مسابقات انتخابی به خوبی مسابقه دادند اما نتوانستند حائز رتبه های برتر شوند را نیز به اردوی تیم ملی فراخوانده است تا شاکله قوی تری را بوجود آورد.
در ادامه لیست نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان تیروکمان ایران در بخش زنان و مردان و در ماده کامپوند و ریکرو آمده است.

1401/08/05
13:02:20
0.0 از 5
332
تگهای خبر: المپیك , تیم , تیم ملی , سرمربی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد