انجمن گلف NCGU
سهرابیان:

جایگزین مناسبی برای بهمن نصیری در قایقرانی خواهیم داشت

جایگزین مناسبی برای بهمن نصیری در قایقرانی خواهیم داشت

انجمن گلف: به گزارش انجمن گلف، رئیس فدراسیون قایقرانی اظهار داشت: تلاش بر این است که در یکسال آینده قایقران خوبی را که رکوردش نزدیک به بهمن نصیری باشد، برای بازی های آسیایی آماده نماییم.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، علیرضا سهرابیان در پاسخ به این پرسش که آیا توانسته اید فرد مناسبی را جایگزین بهمن نصیری تربیت کنید تا به حد آمادگی لازم جهت شرکت در بازی های آسیایی برسد، اظهار داشت: امیرحسین محمودپور در نخستین اعزام خود به مسابقات جهانی رکوردی که به ثبت رساند، نشان داد که می توانیم به عنوان یک سبک وزن به روی او حساب نماییم تا در بازی های آسیایی روی سکو برود، حمید رضوانی نیز ورزشکاری است که در سنگین وزن کار می کند و می تواند جای بهمن نصیری را پر کند. البته نصری هنوز جزو خانواده قایقرانی است و در تمام روزهایی که قایقرانان مسابقه می دادند به همراه من و سایر تیم ایران بود و نشان داد که هنوز ورزشکار ما است.
وی اظهار داشت: هر چند گذرنامه آذربایجانی دارد اما ملیت او هنوز ایرانی است و هر کجا می رسد خودرا ایرانی معرفی می کند، این نشان میدهد که هنوز بهمن نصیری ملیت خودرا تغییر نداده و ایرانی است، البته اینکه ورزشکاران دیگری در یکسال آینده رکورد نزدیک به بهمن نصیری را بزنند، دور از دسترس نیست. امیدوار هستم نتایج طوری باشد هر فرد دیگری که جایگزین او می شود بهمن نصیری دوم باشد، همانطور که بهمن جایگزین محسن شادی شد، این فرد نیز جای او را در مسابقات پر کند.
رئیس فدراسیون قایقرانی در پاسخ به این پرسش که تعدادی از فدراسیون ها بودجه خودرا حدود ۲۰ درصد و برخی دیگر زیر ۲۰ درصد دریافت کرده اند، فدراسیون قایقرانی چه میزان اعتبارات خودرا دریافت کرده است، اضافه کرد: برگزاری کارهای قایقرانی به حدی زیاد شده که بگویم چند درصد بودجه گرفته ام، اولویت من این نیست که چند درصد از بودجه را دریافت کرده ام، اولویت این است که کار از هر طریقی راه بیفتد، دوستان من در وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک از هر جایی که بتوانند به من کمک می کنند یا مثل رابین هود باید پول بگیرم که مشکل خانواده قایقرانی حل شود.
سهرابیان افزود: هنوز این قدر بیکار نشدم که به درصد اعتبارات دریافتی خود نگاه کنم، مطمئنا اگر یک مقدار سرم خلوت شود به درصد پولی که گرفته ام نگاه می کنم و آن موقعه درباره ی ریز ریز بودجه خود اظهارنظر می کنم.
وی همین طور درباره ی مشکل مالی فدراسیون قایقرانی، اظهار داشت: از روزی که آمده ام مشکل مالی داشتم، اما ضرورتی ندارد که خانواده قایقرانی بداند که من چقدر بدهی دارم، وقتی بدهی فدراسیون را عنوان کردم آن کسانی که می توانستند کمک کنند کمک کردند، وقتی می بینم برخی به من کمک نکردند ضرورتی وجود ندارد که از آنها خواهش کنم که به من کمک کنند، ۳ سال و نیم گذشته به جز دوستان نزدیکی که خارج از سیستم قایقرانی بودند (وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک) هیچ کسی به فدراسیون قایقرانی کمکی نکرد، پس به این فکر نمی کنم که با صحبت راجب این مساله دوستان را برانگیخته کنم.
سهرابیان اضافه کرد: تلاش می کنم به داشته های خود فکر کنم و به آن چیزی که جنبه شعاری دارد اصلا توجهی نداشته باشم، یک مدیر باتوجه به داشته های خود باید برنامه ریزی کند، کسانی که در ضمن ۳ سال و نیم گذشته به من کمک نکردند در افکار من جایی ندارند که بخواهم آنها را مشغول کنم
وی درباب از سرگیری اردوی تیم های آبهای آرام اظهار داشت: اردوی تیم ملی آبهای آرام شروع شده و مربی برزیلی پس از تعطیلات به ایران بازگشته است که امیدوار هستم خودرا به بهترین نحو برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، کسب سهمیه المپیک و بازیهای آسیایی آماده نماییم. البته تقویم ما آن قدر پر است که ورزشکاران بتوانند در مسابقات مختلف حضور پیدا کنند و عملکرد موفقی داشته باشند.
سهرابیان در آخر درباره ی عملکرد روئینگ سواران ایران در مسابقات جهانی چک، اضافه کرد: تمام ورزشکاران در این مسابقات عملکرد خوبی داشتند و رکوردهای قابل توجهی ثبت گردید، مطمئن باشید تیم اعزامی ما در تایلند که یک ماه آتی است عملکردی بهتر خواهد داشت، امیدوار هستم مدال های خوش رنگی کسب نماییم که موجب افتخار خانواده قایقرانی شود.1401/07/20
16:56:12
0.0 / 5
210
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد