انجمن گلف NCGU
با ابلاغ پولادگر؛

مجمع فوق العاده فدراسیون گلف لغو شد

مجمع فوق العاده فدراسیون گلف لغو شد

انجمن گلف: به گزارش انجمن گلف، در شرایطی که به درخواست اعضای مجمع فدراسیون گلف، مجمع فوق العاده این فدراسیون با موافقت وزارت ورزش قرار بود دوم آبان ماه سالجاری برگزار می گردد اما بر مبنای نامه معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای، این مجمع لغو و به تاریخ دیگری موکول شد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، بر مبنای موافقت معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان قرار بود مجمع فوق العاده فدراسیون گلف با دستورجلسه تایید کرسی های بین المللی از جانب مجمع این فدراسیون مطابق اساسنامه فدراسیون های ورزشی و تصویب برخی آئین نامه ها و درخواست تاسیس شرکت برای فدراسیون به منظور افزایش منابع مالی برگزار گردد. همینطور قرار بود به منظور برگزاری انتخابات فدراسیون گلف تا زمان برگزاری مجمع انتخاباتی برای این فدراسیون، سرپرست تعیین شود.
نکته قابل تامل این که محمد پولادگر، معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در نامه ای به فدراسیون گلف اعلام نموده است که مجمع فوق العاده این فدراسیون در تاریخ ۲ آبان لغو و به تاریخ دیگری موکول می شود.
حال با عنایت به اتمام دوره ریاست حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف، به نظر می آید وزارت ورزش و جوانان می خواهد بدون برگزاری مجمع فدراسیون گلف برای این فدراسیون سرپرست تعیین کند.
قابل ذکر است ۴ نامزد برای انتخابات فدراسیون گلف ثبت نام کرده اند که صلاحیت آنها در کمیسیون تطبیق صلاحیت وزارت ورزش و جوانان بررسی می شود و در صورت تایید، امکان حضور در انتخابات را خواهند داشت. آقایان عزیزی، غریبلو، غلامزاده و خانم الهام اکبری، ۴ نامزد ثبت نامی انتخابات فدراسیون گلف هستند.
مقرر است تاریخ مجمع انتخاباتی فدراسیون گلف از جانب وزارت ورزش و جوانان اعلام گردد.
منبع:

1401/07/19
14:53:23
0.0 از 5
355
تگهای خبر: فدراسیون , قهرمانی , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان انجمن گلف
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد