انجمن گلف NCGU

تیراندازان مسابقات قهرمانی جهان را از دست می دهند؟

تیراندازان مسابقات قهرمانی جهان را از دست می دهند؟

انجمن گلف: با وجود اینکه تنها یک هفته تا مسابقات قهرمانی جهان باقی نمانده هنوز روادید تیراندازان صادر نشده است.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان و نخستین مسابقات توزیع سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس از ۲۰ مهر در قاهره مصر شروع می شود. در صورتیکه تنها ۷ روز تا شروع این مسابقات مانده هنوز ویزای تیم ملی تیراندازی ایران صادر نشده است.
باتوجه به لغو اردوی هانوفر تیم ملی ایران قرار بود با ۱۹ تیرانداز و چند روز زودتر به محل مسابقات برود تا ملی پوشان بتوانند برای آمادگی بیشتر تمریناتی را در قاهره داشته باشند.
با این وجود یک هفته مانده به مسابقات هنوز روادید تیراندازان ایرانی صادر نشده است. البته این نخستین باری نیست که تیم ملی تیراندازی ایران به سبب صادر نشدن ویزا راهی مسابقات نمی گردد.
قبل از این و در اسفند ۱۴۰۰ در زمان سرپرستی مهدی مبینی نیز تیم ملی ایران حضور در جام جهانی مصر را به سبب دریافت نشدن ویزا از دست داد.
روز گذشته مهدی مبینی سرپرست دبیری فدراسیون درباره ی پروسه صدور ویزای مصر اظهار داشت: تمام مراحل صدور ویزای مصر از دو ماه قبل توسط امور بین الملل فدراسیون پیگیری شده است. بلیط مصر را تهیه و هتل را نیز رزرو کرده ایم و زمانی که ویزا صادر شود بلافاصله تیم اعزام خواهد شد.
حال باید منتظر شد و دید که در طول این مدت کوتاه روادید تیراندازان صادر می شود یا آنها قهرمانی جهان را نیز همانند جام جهانی مصر، جام جهانی کره و اردوی تدارکاتی هانوفر از دست خواهند داد.
بنظر می رسد فدراسیون تیراندازی باید شرایطی را برای صدور ویزا تیراندازان در نظر بگیرد که باتوجه به نزدیکی بازی های آسیایی ۲۰۲۲ و المپیک ۲۰۲۴ و وجود مسابقات بین المللی گوناگون گرفتار مشکل نشوند.
منبع:

1401/07/14
12:20:05
0.0 / 5
167
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد