انجمن گلف NCGU

درخشش نوجوانان فارس در وزنه برداری قهرمانی کشور

درخشش نوجوانان فارس در وزنه برداری قهرمانی کشور

انجمن گلف: فارس تیم منتخب وزنه برداری نوجوانان 16 و17 ساله فارس با کسب 9 مدال طلا توسط سه وزنه بردار، نایب قهرمان ایران شد.


تیم منتخب نوجوانان پسر فارس با ده ورزشکار در رقابت های وزنه برداری نوجوانان ۱۶ و ۱۷ سال کشور شرکت کرد و بعد از رقابت هایی فشرده و سنگین با کسب ۹ مدال طلا بر سکوی دوم این دوره از رقابت های قهرمانی کشور ایستاد.
در تیم فارس، فرهاد قلی زاده دردسته ۸۹ کیلوگرم، علیرضا نصیری در دسته ۹۶ کیلوگرم و ابوالفضل زارع در دسته ۱۰۲ کیلوگرم هرکدام سه مدال طلا کسب کردند.
به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، در این رقابت ها که با شرکت ۱۳۲ وزنه بردار پسر از ۲۵ استان کشور در شهرخرم آباد برگزار شد، بعد از چهار روز رقابت فشرده و سنگین وزنه برداران نوجوان با پولاد سرد، در رده بندی تیمی اردبیل با ۶۸۲.۱۰ اول شد، فارس با ۶۴۰.۱۰ دوم شد و تیم های خوزستان با ۶۲۴.۱۰ لرستان با ۴۸۴ و تهران با ۴۷۹.۹ سوم تا پنجم شدند.
در این دوره از رقابت ها، فرهاد قلی زاده پولادمرد دسته ۸۹ کیلوگرم تیم منتخب فارس، در حرکات دوضرب و مجموع موفق به شکستن رکورد کشور شد. وی در حرکت دوضرب ۶ و در حرکت مجموع ۴ کیلوگرم رکورد کشور را ارتقاء داده و به نام خودثبت کرد.
هدایت فنی و سرپرستی تیم منتخب نوجوانان پسر فارس در این رقابت ها برعهده آقایان علی ملا شفیعی، نادر زارعی و حمیدرضا حیدری نقدعلی بود.
منبع:

1401/07/05
14:37:48
0.0 از 5
272
تگهای خبر: تیم , رقابت , قهرمانی , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد