انجمن گلف NCGU
با كسب ۴ مدال طلا در بخش مردان و زنان

ووشوی ساندای ایران قهرمان دانشجویان جهان شد

ووشوی ساندای ایران قهرمان دانشجویان جهان شد

انجمن گلف: انجمن گلف: تیم ملی ووشوی دانشجویان ایران در مسابقات جهانی با کسب 4 مدال طلا، قهرمان بخش ساندا شد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، از سری رقابت های جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان جهان در ترکیه، جام جهانی ووشو در حالی در بخش ساندا به پایان رسید که تیم ملی ایران با کسب چهار مدال طلا موفق شد مقام قهرمانی را کسب کند.
در وزن منهای ۶۰ کیلو گرم دختران، مهنا رحیمی موفق به کسب مدال طلای این رقابت ها شد، تهانیا کیوسیوم از اندونزی به مقام دوم دست یافت و تورر کوبرا و کورت لیکنر هر دو از ترکیه سوم مشترک را کسب کردند.
در بخش پسران هم در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم، شجاع پناهی از ایران اول شد، اریتس عبدالله از ترکیه دوم و مدال نقره گرفت و گابریل از برزیل و دمیر طلهه از ترکیه مقام سوم مشترک را کسب کردند و به مدال برنز رسیدند.
در وزن منهای ۷۰ کیلوگرم، حمیدرضا سهندی از ایران طلا گرفت، نصرت کایهان از ترکیه صاحب مدال نقره شد و مدال برنز هم به التایف از ترکمنستان رسید.
در وزن منهای ۸۰ کیلوگرم، علی خورشیدی از ایران طلا گرفت، باتان یونس از ترکیه دوم شد و به مدال نقره رسید و رایان از فرانسه و جومام یارادوف از ترکمنستان سوم مشترک و مدال برنز گرفتند.
در انتها رقابتهای ساندا، تیم ایران با ۴ مدال طلا قهرمان جهان شد، تیم اندونزی با ۲ طلا دوم شد و تیم ترکیه با یک طلا در جایگاه سوم ایستاد.
این در شرایطی است که تیم ووشوی ایران در بخش تالو موفق شده بود یک طلا، یک نقره و ۳ برنز را از آن خود کند. بدین سان تیم ملی ووشوی دانشجویان ایران در انتها این رقابت ها در بخش تالو و ساندا موفق شد ۹ مدال ( ۵ طلا، یک نقره و ۳ برنز) را کسب کند.
نخستین دوره مسابقات ووشوی دانشجویان دانشگاه های جهان از ۲۸ شهریورماه تا ۳ مهرماه در کشور ترکیه برگزار شد و تیم ووشوی دانشگاه شهید بهشتی به نمایندگی از ایران با همکاری فدراسیون ووشو به این رقابت ها اعزام شده بود.
منبع:

1401/07/03
23:26:35
0.0 از 5
357
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان انجمن گلف
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد