انجمن گلف NCGU

تیراندازان معلول برای موفقیت در قهرمانی جهان نیاز به آرامش روحی دارند

تیراندازان معلول برای موفقیت در قهرمانی جهان نیاز به آرامش روحی دارند

انجمن گلف: به گزارش انجمن گلف، سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی اظهار داشت: برای موفقیت در قهرمانی جهان امارات، تیراندازان نیاز به آرامش روحی دارند، اهتمام دارم در فرصت باقیمانده تا زمان اعزام تیم به این رقابت ها، از نظر روحی تیم را شاد نگه دارم.حسین امیری در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که آیا زمان کافی برای آماده سازی تیم ملی جهت شرکت در قهرمانی جهان امارات وجود دارد یا خیر، اظهار نمود: مسابقات پاراتیراندازی قهرمانی جهان آبان ماه در امارات برگزار می گردد و فرصت زیادی برای آماده سازی تیم وجود ندارد، البته تلاش من بر این است که در زمان باقی مانده تیراندازان را از نظر روحی آماده کنم تا با نشاط و آرامش تمرینات خودرا پیگیری کنند.

وی اظهار داشت: تیراندازان از نظر فنی شرایط خوبی دارند، تنها مشکل آنها روحی و روانی است که اهتمام دارم در یک ماه باقی مانده تا شروع مسابقات قهرمانی جهان به عنوان سرمربی و روانشناس آنها را شاد نگه دارم تا بهترین عملکرد را در امارات داشته باشند.

سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی خاطرنشان کرد: با عنایت به اینکه در امارات سهمیه پارالمپیک پاریس توزیع می شود، اهتمام داریم بیشترین سهمیه ها را در این مسابقات کسب و سپس پس از امارات تمرینات سنگین و اساسی تیم را جهت شرکت در بازی های پاراآسیایی هانگژو چین شروع نماییم.

امیری همین طور درباره ی وضعیت ساره جوانمردی و حضورش در اردوی تیم ملی پاراتیراندازی، اضافه کرد: در این اردو که از ۳۰ شهریور شروع شده حضور ندارد، اما از اردوی بعدی در کنار تیم تمرینات خودرا پیگیری خواهدنمود.

وی در آخر تصریح کرد: اهتمام دارم با حضور باردیگر خود در تیم ملی پاراتیراندازی باردیگر روحیه شادی را به بازیکنان برگردانم تا تیم شاد، منسجم و آماده ای را راهی امارات نماییم.
1401/07/03
14:34:07
0.0 / 5
163
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , تمرین
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد