انجمن گلف NCGU

گلایه ورزشکار ترای اتلون از برکناری از تیم ملی

گلایه ورزشکار ترای اتلون از برکناری از تیم ملی

انجمن گلف: مهدی سلیمی پور مدعی است با وجود این که ورزشکار بی حاشیه ای بوده اما مدتی است که به دلیلهای خیلی نامعلوم و غیر منطقی کنار گذاشته شده است.مهدی سلیمی پور در گفت و گو با ایسنا، در مورد کنار گذاشته شدنش از تیم ملی ترای اتلون اظهار نمود: سال پیش زمانی که قرار بود به قهرمانی آسیا قرقیزستان اعزام شوم فدراسیون از من خواست که در اردوی تیم ملی حضور دائمی داشته باشم. من هم یک ماه پیش از مسابقه در اردو حاضر شدم و نتیجه خوبی هم به دست آوردم. حدود دی ماه بود که فدراسیون به من گفت باید به مدت چندین ماه کامل در اردوی تهران باشم و حق ندارم به استان خودم برگردم.
ملی پوش ترای اتلون در ادامه خاطرنشان کرد: با عنایت به این که دانشجو و شاغل هستم و مسئله تحصیل و بیمه کاری برای من خیلی مهمست به فدراسیون گفتم که شرایط طولانی مدت حضور در اردو را ندارم اما اگر مسابقه، تست و انتخابی در پیش باشد یک ماه پیش از مسابقه می توانم در اردو حضور پیدا کنم. متاسفانه بنا به دلایلی فدراسیون با این شرایط سختی که داشتم کنار نیامد و پس از این ماجرا آغاز به نادیده گرفتن و حذف کردن من در چندین مسابقه کرد.
سلیمی پور اظهار داشت: یکی از مسابقاتی که مرا حذف کردند قهرمانی کشوری اکواتلون نخبگان بود که در فروردین ماه در تهران برگزار گردید. باوجود این که عضو نخبگان کشور بودم و آمادگی زیادی داشتم بامداد مسابقه و چند ساعت قبل استارت رییس فدراسیون اظهار داشت که چون در مسابقات آیرونمن شرکت کرده ام حق ندارم در این مسابقه شرکت کنم و دیگر به درد فدراسیون نمی خورم. خیلی سرخورده شدم و گفتم شاید این فقط برای این مسابقه باشد. به استانم برگشتم و تمرینات خودرا برای مسابقات آسیایی قزاقستان ادامه دادم.
وی تصریح کرد: رده سنی امید بودم و آمادگی زیادی برای مسابقات قهرمانی آسیا قزاقستان داشتم. یک ماه پیش از این رویداد از فدراسیون خواستم انتخابی بگیرد و نفرات منتخب را اعزام کند ولی عملاً رییس فدراسیون اعلام نمود که به هیچ وجه انتخابی برگزار نمی کند و فقط به همان نفراتی که در اردوی ملی هستند بها می دهد. با عنایت به این که مسابقات کشوری زیادی هم برگزار نشد، من و امثال من هیچ میدانی برای ارزیابی نداشتیم. پس از اینکه به این مسابقات اعزام نشدم اهتمام کردم که دور از حاشیه باشم و روحیه خودم را حفظ کنم.
ورزشکار ترای اتلون اظهار داشت: من هیچ ارگانی نداشتم که بتوانم از فدراسیون شکایت کنم. حتی با چندین پیشکسوت این ورزش صحبت کردم و آنها نزد رییس فدراسیون رفته و با او صحبت کردند. با این وجود حدود یک ماه پیش ناگهان فدراسیون متاسفانه بدون ابلاغ قبلی و کاملا در خفا مسابقه انتخابی قهرمانی دانشجویان جهان را میان سه نفری که در اردو بودند برگزار و به هیچ فرد دیگری هم اعلام نکرده اند. مخصوصاً هم که شنیده ام که قرار گذاشته بودند که هیچ کس این مورد را به من اعلام نکند. چون من همیشه رقابت نزدیکی با اعضای تیم ملی داشتم و ممکن بود با آن حد از آمادگی برای آنها مشکل ساز باشم. این گونه شد که فدراسیون این مسابقه انتخابی را فقط بین سه نفر اعضای تیم ملی برگزار کرد و یکباره خبر آنرا در صفحه مجازی خود به اشتراک گذاشت.
سلیمی پور با ابراز امیدواری از این که فدراسیون پس از این مصاحبه با لجبازی او را حذف نکند، اظهار داشت: امیدوارم که پس از این مصاحبه فدراسیون با لجبازی، من را وارد حاشیه نکند. تمام حرف هایی که زدم حقیقت بوده و برای آنها تماماً شاهد و مدرک دارم. نمی خواهم برچسب های دروغگویی به من بچسبانند. حتی امکان دارد من را به کمیته انضباطی فراخوانند ولی واقعاً امیدوارم که صدای من به واسطه شما به مسئولان برسد.
او تصریح کرد: با این که ورزشکار بی حاشیه ای بودم اما در این زمان به دلیلهای خیلی نامعلوم و غیر منطقی کنار گذاشته شده ام. قصد دارم در مسابقه آیرونمن جهانی ترکیه که در آبان ماه جاری برگزار می گردد با کمک اسپانسر خود شرکت کنم و امیدوارم شرایط حضورم فراهم گردد. فدراسیون باید چاره ای بیندیشد، از نظرات دیگران استفاده نماید تا من و سایر ورزشکاران جوان و با تجربه، با هزار آینده و امید برای کشورمان افتخار آفرینی نماییم.
وی در انتها اظهار داشت: من ۱۰ سال است که سه گانه کار می کنم و در این زمان چندین عنوان کشوری در این رشته به دست آورده ام. چندین بار به اردوی تیم ملی دعوت شدم و سال پیش توانستم با تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا امید و بزرگسال قرقیزستان اعزام شوم. باوجود این که رده سنی جوانان بودم توانستم مقام یازدهم را در آسیا کسب کنم. همین طور با اسپانسر شخصی به مسابقات جهانی آیرونمن (۱۹۰۰ متر شنا ۹۰ کیلومتر دوچرخه سواری و ۲۱ کیلومتر ) عمان رفتم. در این مسابقات توانستم برای نخستین بار در ایران مقام نخست رده سنی ۱۸ تا ۲۴ سال و سهمیه حضور در مسابقات جهانی آمریکا را به دست آورم که متاسفانه این نتیجه در هیچ رسانه ای هم کار نشد.1401/06/28
12:09:04
0.0 / 5
269
تگهای خبر: بازی , بیمه , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد