انجمن گلف NCGU
سرمربی تیم دوومیدانی پلیمر خلیج فارس خرم آباد:

بومی گرایی و جوان گرایی، برنامه اصلی باشگاه است

بومی گرایی و جوان گرایی، برنامه اصلی باشگاه است

به گزارش انجمن گلف، لرستان سرمربی تیم دوومیدانی پلیمر خلیج فارس خرم آباد بعد از قهرمانی تیمش در بیست وششمین دوره رقابت های دوومیدانی قهرمانی باشگاه های کشور، اظهار داشت: بومی گرایی و جوان گرایی دو برنامه اصلی باشگاه است.


سیاوش سپهوند در گفت و گو با ایسنا بیان کرد: پلیمر یک تیم ساختارمند، با برنامه و کاملا حرفه ای بوده که تمام اصول یک باشگاه حرفه ای را در بخش جذب ورزشکاران، پرداخت ها و فنی را رعایت کرده است.
سپهوند اظهار داشت: کادر بسیار خوبی در تیم هستند و در کنار مربیان المپین از مربیان بومی خودمان نیز بهره برده ایم که خروجی آنرا شاهد بودیم.
سرمربی تیم دوومیدانی پلیمر خلیج فارس خرم آباد افزود: استراتژی باشگاه ما امسال این بود که در ۷۰ درصد تیم جوان گرایی ایجاد شود که این یک حرکت نو و بی نظیری بود.
مسئول کمیته استعدادیابی و رده های سنی پایه فدراسیون دوومیدانی اضافه کرد: شعار ما این هست که جوانان می توانند قهرمانی ها را تکرار کنند. در کنار این جوانان از وجود سه ورزشکار خارجی هم استفاده کردیم.
وی تصریح کرد: حضور این ورزشکارهای خارجی در لیگ موجب ایجاد انگیزه و بالارفتن کیفیت مسابقات در رشته های نیمه استقامت و ماراتن می شود که خوشبختانه دیدیم در نیمه ماراتن رکورد ملی ایران را زدیم.
سرمربی تیم دوومیدانی پلیمر خلیج فارس خرم آباد در ادامه با اعلان اینکه باشگاه برنامه های مختلفی را در دست اقدام دارد، اضافه کرد: بومی گرایی و جوان گرایی دو برنامه اصلی باشگاه است.
وی با اعلان اینکه پلیمر خلیج فارس خرم آباد تیمی بدون برنامه نیست، اشاره کرد: با آموزش تیم های پایه دوومیدانی در سطح استان به نوجوانان و جوانان انگیزه داده ایم. به طور نمونه در لیگ جوانان و نوجوانان از ۱۰ ورزشکار لرستانی استفاده کردیم.
مسئول کمیته استعدادیابی و رده های سنی پایه فدراسیون دوومیدانی اشاره کرد: جا دارد از آقای رحمتی بخاطر اعتماد به ورزشکاران بومی کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم.
سپهوند اظهار داشت: ما از استاندار، مدیرکل ورزش و جوانان لرستان و ریاست فدراسیون دوومیدانی انتظار داریم پلیمر را بصورت ویژه ببینند چونکه شرایطی به وجود آورده ایم که ورزشکارها با یک آمادگی خوب در مسابقات حضور پیدا کنند.
وی ادامه داد: زیرساخت ها و امکانات تخصصی را در استان دارا هستیم و از اداره کل ورزش و جوانان انتظار داریم طوری برنامه ریزی کنند تا ما با کمال آرامش، برنامه ریزی و بدون تداخل با دیگر رشته های ورزشی دیگر بتوانیم تمرینات خودرا انجام دهیم.
او اشاره کرد: ما یک برنامه راهبردی داریم و این است که بتوانیم دوومیدانی لرستان را بین المللی نماییم. بهره گیری از مربیان خارجی در پلیمر خلیج فارس خرم آباد و حضور در رقابت های بیت المللی و معتبر است جز برنامه های اصلی ما است.
مسئول کمیته استعدادیابی و رده های سنی پایه فدراسیون دوومیدانی با اعلان اینکه از روسای هیات سراسر کشور که ورزشکار در اختیار تیم پلیمر خلیج فارس خرم آباد قرار دادند کمال تشکر و قدردانی را دارم، اظهار داشت: این قهرمانی بزرگترین نتیجه تیمی ورزش لرستان است و باید آنرا به فال نیک بگیریم و از آن به نیکی یاد نماییم.

منبع:

1401/06/26
10:49:25
0.0 / 5
230
تگهای خبر: آموزش , باشگاه , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد