انجمن گلف NCGU
اورسجی:

بعنوان سرپرست کنفدراسیون آسیا مشکلی برای کاندیدا شدنم وجود ندارد

بعنوان سرپرست کنفدراسیون آسیا مشکلی برای کاندیدا شدنم وجود ندارد

به گزارش انجمن گلف، رئیس فدراسیون کبدی با اشاره به اینکه زمان انتخابات ریاست کنفدراسیون آسیا بزودی مشخص می شود اظهار داشت: سرپرست کنفدراسیون هستم اما مشکلی بابت کاندیدا شدن وجود ندارد.


عباس اورسجی در گفتگو با ایرنا در رابطه با روند آماده شدن اساسنامه فدراسیون جهانی، عنوان کرد: از آنجاییکه بعنوان نایب رییس فدراسیون جهانی و سرپرست فدراسیون کبدی آسیا انتخاب شدم، در جایگاه رئیس کمیته رفورم، مسئولیت نوشتن اساسنامه را برعهده گرفتم. در یک ماه گذشته این اساسنامه را برای فدراسیون جهانی ارسال کردم و از ریاست آن خواستم تا بعد از بررسی آن اصلاحات مورد نظر خویش را عنوان کند.
وی اضافه کرد: آئین نامه کمیته مسابقات و داوران هم آماده شده و در این چند روز برای فدراسیون جهانی ارسال می نماییم. این اساسنامه و آئین نامه ها در جلسه ای که بیست و ششم شهریور به صورت ویدیویی با رئیس فدراسیون جهانی و دیگر اعضای آن داریم، تصویب خواهد شد. در این نشست تاریخ برگزاری انتخابات ریاست کنفدراسیون کبدی آسیا هم مشخص خواهد شد. همینطور مشکلی وجود ندارد تا بعنوان سرپرست کنفدراسیون آسیا کاندیدای پست ریاست کبدی قاره کهن شوم.
رئیس فدراسیون کبدی اظهار داشت: به دنبال این هستیم تا اردوهای تیم ملی را برای حضور زنان و مردان در بازی های آسیایی هانگژو چین از مهرماه آغاز کنم و بعد از آن وارد فصل بدنسازی شویم، اما اردوهای اصلی از بهمن ماه برگزار می گردد. در کنار آن لیگ برتر مردان و زنان را از آبان ماه آغاز می نماییم.
وی ضمن اشاره به این که حالا مسابقاتی در تقویم فدراسیون جهانی و آسیایی نیست، اظهار داشت: در اساسنامه جدیدی که برای فدراسیون جهانی کبدی ارسال کردم، پیشنهاد برگزاری چندین مسابقه جهانی و آسیایی و کلاس های مربیگری و داوری را مطرح ساختم. حتی درمورد میزبانی هم مسائلی را عنوان کردم و امیدوارم ریاست این فدراسیون حداقل یک یا دو مسابقه پیشنهادی را بپذیرد.
اورسجی تصریح کرد: مقرر است در اواخر بهمن ماه میزبان مسابقات جوانان جهان باشیم؛ اما هنوز شهر میزبان در ایران مشخص نشده و باید از چهار استان مازندران، گلستان، خوزستان و فارس بازدید کنم. امکانات و شرایط این استان ها ارزیابی خواهد شد تا استان مورد نظر بعنوان میزبان انتخاب گردد. تا میزبان مشخص نشود هم به کشورها برای حضور در این مسابقات نامه نمی زنیم.
وی خاطرنشان کرد: هم اکنون نمی توانیم در کیش مسابقاتی برگزار نماییم چونکه هزینه آن بسیار زیاد است. هر چند کیش امکانات و آرامش خوبی دارد، اما به علت هزینه های بالای پرواز امکان میزبانی در کیش نیست.

1401/06/25
23:55:55
0.0 / 5
243
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی , داور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد