انجمن گلف NCGU

احتمال اختتام همکاری شایلا جین با کبدی ایران

احتمال اختتام همکاری شایلا جین با کبدی ایران

انجمن گلف: احتمالاً فدراسیون کبدی برای بازی های آسیایی 2022 هانگژو چین از سرمربی ایرانی برای تیم ملی کبدی زنان استفاده نماید.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، بازی های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو چین مقرر است از مهر ۱۴۰۲ شروع شود. فدراسیون کبدی نیز بنا دارد طی یکی دو هفته آتی کادر فنی تیم های ملی را معرفی و اردوی تیم ملی زنان را زودتر از مردان استارت بزند. البته احتمال انتخاب سرمربی ایرانی برای تیم ملی زنان خیلی زیاد است و احتمالاً دیگر فدراسیون کبدی قصد ندارد با شایلا جین همکاری داشته باشد.
شایلا جین هدایت تیم ملی کبدی زنان ایران را در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا به عهده داشت و تیم ایران با این سرمربی هندی به عنوان قهرمانی رسید. فدراسیون کبدی باردیگر با این مربی برای بازی های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو چین هم قرارداد بسته و جین ۲۲ مهر ۱۴۰۰ برای حضور در اردوهای تیم ملی وارد ایران شده بود.
فدراسیون کبدی در اردیبهشت ۱۴۰۱ بلافاصله پس از تعویق بازی های آسیایی هانگژو اردوهای تیم ملی را تعطیل و اختتام قرارداد سرمربیان تیم های ملی را اعلام نمود. جین نیز پس از انجام کارهای مالیاتی به کشورش بازگشت.
قبل از این فدراسیون کبدی اعلام نموده بود که بمحض این که قرار باشد اردوها اجرا شود طبق همان قرار داد و یا اگر طولانی شود طبق قرارداد جدید با سرمربیان تیم ملی همکاری خواهد داشت اما حالا فرهمندمهر دبیر فدراسیون می گوید که اساسا هدف فدراسیون اعتماد به مربیان داخلی است و احتمال این که دیگر جین دعوت نشود خیلی زیاد است. البته هنوز سرمربیان تیم ملی رسما انتخاب نشده اند و فدراسیون مقرر است به زودی کادر فنی را معرفی نماید.
منبع:

1401/06/25
10:21:40
0.0 / 5
206
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد