انجمن گلف NCGU

نشست شورای مدیران کمیته ملی المپیک انجام شد

نشست شورای مدیران کمیته ملی المپیک انجام شد

انجمن گلف: نشست شورای مدیران کمیته ملی المپیک بمنظور تودیع و معارفه دبیرکل این نهاد ورزشی اجرا شد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از خبرگزاری ایرنا، نشست شورای مدیران کمیته ملی المپیک امروز چهارشنبه با حضور محمود خسروی وفا رییس کمیته ملی المپیک، مناف هاشمی دبیرکل، کیکاوس سعیدی دبیرکل سابق و نصراله سجادی مشاور سابق صالحی امیری بمنظور تودیع و معارفه دبیرکل این نهاد ورزشی انجام شد.
محمود خسروی وفا رییس کمیته ملی المپیک در این جلسه اظهار داشت: مهم ترین ماموریت کمیته ملی المپیک حضوری موفق در میادین بین المللی همچون بازی های المپیک، آسیایی و دیگر بازی های زیر مجموعه آنست. بدین سبب یکی از مهم ترین وظایف، انتخاب دبیرکلی است که بتواند از پس وظایف و برنامه ریزی های سنگین برآید.
رئیس کمیته ملی المپیک ضمن قدردانی از فعالیت ها و زحمات کیکاوس سعیدی با اشاره به سوابق مدیریتی، ورزشی، قابلیت ها، روحیه تعامل و مسئولیت های مهم مناف هاشمی در دوره ها و دولت های مختلف اظهار داشت: به طور قطع با حضور ایشان اتفاقات خوبی در ورزش رقم خواهد خورد.
خسروی وفا ضمن تاکید بر رعایت نظم در کلیه ارکان کمیته ملی المپیک اضافه کرد: به اعتقاد من با نظم کلیه امور و ماموریت های کمیته ملی المپیک بدون دغدغه و کم و کاست پیگیری می شود.
همچنین رییس کمیته ملی المپیک بر حفظ حرمت ها در کلیه ارکان و بخش های کمیته همچون همکاران با هم، مدیران با کارمندان و کارمندان با مدیران تاکید و عنوان نمود باید حرمت اعضای هیئت اجرائی پیشین حفظ شود.
وی افزود: خارج از اینکه چه میزان بودجه به کمیته ملی المپیک اختصاص پیدا کرده است با برنامه ریزی و دقت نظر بیشتر به شکلی عمل خواهیم کرد که خیلی از هزینه های غیرضروری حذف و مبالغی که طی این سیاست انقباضی تجمیع خواهد شد به ورزش قهرمانی تزریق شود.
همچنین سعیدی دبیرکل پیشین کمیته ملی المپیک ضمن تشکر از مدیران بابت چهارسال همکاری و هماهنگی در پیشبرد امور کمیته از خسروی وفا بواسطه حسن اعتمادش برای صدور حکم مشاور و دستیار ویژه تقدیر کرد.
سید مناف هاشمی دبیرکل جدید کمیته ملی المپیک نیز ضمن تقدیر از محمود خسروی وفا و اعضای هیئت اجرائی جدید برای حسن اعتمادشان اظهار داشت: کمک و همراهی با محمود خسروی وفا و خدمت به ورزش کشور افتخار بزرگی است و امیدوار هستم اقداماتی صورت گیرد تا در آخر هم جامعه ورزش با افتخارآفرینی دل مردم را شاد کنند و هم از حمایت ها و کارهای کمیته ملی المپیک خشنود باشند.
دبیر کل کمیته ملی المپیک ضمن تشکر از سعیدی که عهده دار مسئولیت دبیرکلی بوده برای او آرزوی موفقیت کرد و از نصراله سجادی به عنوان استاد بزرگ ورزش تقدیر و عنوان داشت: امیدوار هستم بتوانیم از تجربیات ایشان استفاده نمائیم.
سید مناف هاشمی اضافه کرد: امیدوار هستم بتوانیم با هماهنگی کلیه ارکان کمیته ملی المپیک، طبق اساسنامه کمیته و منشور المپیک، سیاست های جمهوری اسلامی را با سیاست های کمیته بین المللی المپیک و شورای المپیک آسیا و فدراسیون های جهانی انطباق دهیم تا در آخر اتفاقات خوبی برای ورزش کشور رقم بخورد.
وی اشاره کرد: موفقیت در عرصه های بین المللی پیش رو به ویژه بازی های آسیایی هانگژو و المپیک پاریس، مهم ترین برنامه ماست و به امید خدا با انتخاب سرپرست کاروان فعالیت ها را از سرمی گیریم.
دبیرکل کمیته ملی المپیک اضافه کرد: عل یرغم اینکه معتقدم همیشه ورزش به ویژه در بحث اختصاص اعتبار و حمایت ها مظلوم بوده است اما جایگاه و برند کمیته ملی المپیک بسیار بزرگ، باارزش و قابل احترام است و اهتمام می نماییم با هماهنگی هیئت اجرائی به ویژه ریاست کمیته، بودجه و حمایت ها از این برند را با اعتبار و ارزشش تطبیق دهیم.
در اختتام این جلسه محمود خسروی وفا رییس کمیته ملی المپیک با اعطای لوحی از سال ها تلاش کیکاوس سعیدی در زمینه ورزش تقدیر و تشکر کرد.
در این جلسه مشاوران رییس و مدیران واحدهای دپارتمان تاریخ شفاهی، بین الملل، حراست، انفورماتیک، موزه ملی ورزش، تدارکات و پشتیبانی، تشریفات، همبستگی المپیک و روابط عمومی کمیته ملی المپیک و همین طور مدیر اداری و معاونت آموزشی و پژوهشی آکادمی ملی المپیک نیز حضور داشتند.

1401/06/24
12:31:02
0.0 از 5
355
تگهای خبر: آموزش , المپیك , بازی , برند
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد