انجمن گلف NCGU

کوشش برای کسب رکورد ورودی پارالمپیک پاریس در شنای معلولان

کوشش برای کسب رکورد ورودی پارالمپیک پاریس در شنای معلولان

به گزارش انجمن گلف، رئیس انجمن شنای معلولان اظهار داشت: با نگاه حرفه ای که هم اکنون به شنای معلولان وجود دارد، سال آینده با کسب رکورد ورودی برای کسب مدال پارالمپیک پاریس تلاش خواهیم کرد.


محمدحسین اقبالی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به رشد شنای معلولان نسبت به چند سال گذشته، اظهار داشت: اگر در گذشته شنای معلولان از توجهات خاصی برخوردار نبود و سرمایه گذاری خوبی روی آن صورت نمی گرفت، الان شرایط به شکلی است که کادر فنی و شناگران از کمیته ملی پارالمپیک حقوق ماهیانه دریافت می کنند و اردوها بطور منظم برگزار می گردد.
وی اظهار داشت: در بازیهای کشورهای اسلامی شناگران معلول برای نخستین بار موفق به کسب چند مدال طلا، نقره و برنز شدند که این نشان داد حمایت های انجام شده از این تیم به خوبی جواب داد و با همین روند می توانیم در بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین نیز عملکرد موفقی داشته باشیم.
رئیس انجمن شنای معلولان اشاره کرد: اگر در گذشته شنای معلولان تنها به چند استعداد خلاصه می شد، الان با پشتوانه سازی انجام شده شناگران مطرح و خوبی شناسایی شدند که با حمایت فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک می توانیم تیم ملی جوانان و ب را نیز تشکیل دهیم و آنها را برای رویدادهای آینده و خصوصاً پارالمپیک پاریس آماده نماییم.
اقبالی با اشاره به تشکیل اردوی آماده سازی هانگژو در اواخر شهریور، اظهار داشت: درست است در پارالمپیک توکیو هیچ نماینده ای نداشتیم، اما این دفعه با برنامه ریزی انجام شده اهتمام داریم ابتدا حضور موفقی در پاراآسیایی هانگژو چین داشته باشیم و سپس با کسب رکورد ورودی خودرا برای مدال آوری در پارالمپیک پاریس آماده نماییم.
وی ادامه داد: اگر در گذشته نگاه حرفه ای به شنای معلولان وجود نداشت، الان این شرایط کاملا تغییر کرده و رشد خوبی را در شنای معلولان شاهد می باشیم. هم اکنون ما شناگرانی همچون شاهین ایزدیار را داریم که تمرینات خودرا بدون هیچ وقفه بصورت حرفه ای دنبال می کند و یکی از امیدهای ما در پارالمپیک آینده است.
رئیس انجمن شنای معلولان در آخر یکی از اشکالات شناگران جوان را نداشتن کلاس بین المللی عنوان نمود و اظهار داشت: در بازیهای کشورهای اسلامی چند نفر از شناگران خوب و مدال آور خودرا به سبب نداشتن کلاس بندی بین المللی از دست دادیم، هم اکنون اهتمام داریم ابتدا مشکل کلاس بندی این شناگران را با شرکت در تورنمنت بین المللی حل و سپس آنها را برای بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین آماده نماییم.
منبع:

1401/06/23
11:03:56
0.0 از 5
468
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد