انجمن گلف NCGU
رییس فدراسیون تیروكمان پاسخ داد

آخرین وضعیت سرمربی تیم ملی تیروکمان

آخرین وضعیت سرمربی تیم ملی تیروکمان

به گزارش انجمن گلف، رئیس فدراسیون تیروکمان و عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک ضمن تشریح آخرین وضعیت تیم های ملی تیروکمان در مورد آخرین وضعیت کمیته ملی المپیک توضیح داد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، غلامرضا شعبانی بهار با اشاره به این که برنامه اصلی ما پس از مسابقات کشورهای اسلامی توجه به ظرفیت های داخلی در رده های سنی مختلف است، اظهار داشت: در این رابطه رنکینگ نونهالان و نوجوانان را در کامپوند و ریکور شروع کردیم که اکنون برای نخستین بار درحال برگزاری است و نویدبخش روزهای خوبی است چونکه حدود ۲۰۰ نفر در این مسابقات شرکت کردند که گاهی قد کمان ها از ورزشکاران ما بلندتر است و نشان میدهد درحال پیدا کردن مخاطبان خود و سرمایه گذاری روی آنها هستیم.

وی افزود: تیم های ملی پایه برنامه های خوبی تنظیم و مقرر شده است مسابقات ادامه دار باشد و زمانی که تیم های ملی اردو نداشته باشند مسابقات نونهالان و نوجوانان اجرا شود و در امتداد ایجاد انگیزه مسابقات برون مرزی نیز در دستورکار قرار خواهد داشت.

رییس فدراسیون تیروکمان با اعلان اینکه تا زمانی مسابقات رزمی و اعزام در رده های سنی مختلف نداشته باشیم، تیم ملی به خوبی شکل نمی گیرد، عنوان کرد: سرمایه گذاری روی رده های سنی آینده تیروکمان کشور را تضمین می نماید.

شعبانی بهار در مورد برنامه های مدنظر در زمینه بزرگسالان نیز، اشاره کرد: لیگ و رنکینگ در رده سنی بزرگسالان درحال برگزاری است و مسابقات بصورت مستمر برگزار می گردد هر چند به سبب عدم حضور باشگاه راد از نظر کمی با کاهش مواجه هستیم.

وی درباب سرمربی تیم ملی تیروکمان و حضور مربی کره ای در تیم ملی ایران، بیان کرد: نخستین برنامه راهبردی بنده در دوره ی جدید تقویت کادر فنی با مربی داخلی و خارجی است و تلاش خودرا کرده ایم و امیدوار هستیم بتوانیم به زودی کار را نهایی نماییم.

رییس فدراسیون تیروکمان همین طور در مورد آخرین برنامه کمیته ملی المپیک، عنوان کرد: برای تمامی بخش ها در کمیته ملی المپیک نفر معرفی می نماییم اما هنوز بصورت رسمی اتفاقی نیافتاده است.

شعبانی بهار همین طور در مورد انتخاب مناف هاشمی به عنوان دبیرکل کمیته ملی المپیک، اظهار داشت: مناف هاشمی یکی از افراد کاربلد در زمینه مدیریت ورزشی است و به افراد متخصص در امور اجرائی، برنامه ای، مجلس و... نیازمندیم و هاشمی سابقه معاونت وزارت ورزش و جوانان را نیز در کارنامه دارد و در فدراسیون ها عضو هیات رییسه بوده است و تصور می کنم از همه جهات گزینه مناسبی برای دبیرکلی بود و می تواند به عنوان یک فرصت برای کمیته ملی المپیک تلقی شود.

وی در پاسخ به این که عنوان می شود مناف هاشمی طبق اساسنامه سابقه ۱۰ ساله مدیریتی را ندارد، اشاره کرد: سابقه وی بیش از ۱۰ سال و فقط چند سال عضو هیات رئیس فدراسیون تکواندو بوده است و از این نظر هیچ مشکلی ندارد و پیش بینی می کنم حضور مناف هاشمی در کمیته ملی المپیک می تواند به ظرفیت های اجرائی، مالی، برنامه ای و مدیریتی کمیته کمک نماید هر چند افراد شایسته دیگری نیز در کمیته و خارج از آن وجود داشتند.

رییس فدراسیون تیروکمان در مورد این که دبیرکل کمیته ملی پل ارتباطی با IOC است و سوابق هاشمی بیشتر به درد معاونت در وزارت ورزش می خورد تا حضور در کمیته ملی المپیک، اظهار داشت: آنچه بخشنامه می گوید آشنایی با امور اجرائی و مدیریتی در زمینه ورزش و امور بین المللی است و با مطالعه اطلاعات کسب می شود و تجربه مقوله ای است که در گذشته باید به دست می آمده که مناف هاشمی از این تجربه برخوردارست و در عین حال باید بگویم که در دوره های قبلی کمیته ملی المپیکی برخی، بسیاری از شرایط را نداشته اند.
1401/06/21
14:16:45
0.0 از 5
420
تگهای خبر: المپیك , باشگاه , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان انجمن گلف
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد