انجمن گلف NCGU
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی:

تیم مردان ایران به مسابقات موتور ریس هند اعزام می شود

تیم مردان ایران به مسابقات موتور ریس هند اعزام می شود

به گزارش انجمن گلف، ایرنا- رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اظهار داشت: تیم مردان ایران به مسابقات موتور ریس بین المللی هند اعزام می شوند و اهتمام داریم حدود پنج نفر را به این مسابقات اعزام نماییم.


مازیار ناظمی عصر چهارشنبه در آخر سفر یکروزه خود به قم در گفت و گو با ایرنا گفت: برای انتخاب تیم مردان ایران چهار راند مسابقه برگزار کردیم تا نفرات برتر شناخته شوند و زمان برگزاری رقابت های هند نیز آذر امسال است.
وی بیان کرد: برای سال آینده تیم موتورکراس دختران ایران را به مسابقات برون مرزی اعزام خواهیم کرد و در پی حامی مالی هستیم که حداقل ۲ شرکت کننده را اعزام نماییم.
رییس فدراسیون اتومبیلرانی با اشاره به اعزام اخیر یک ورزشکار خانم ۱۵ ساله به مسابقات موتور کراس بین المللی ترکیه اضافه کرد: طی ۲۰ ماه گذشته سومین اعزام برون مرزی خودرا داشتیم و در تاریخ فعالیت فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی دومین مرتبه ای است که یک بانوی ایرانی به مسابقات معتبر جهانی می رود.
وی اظهار داشت: حضور در مسابقات بین المللی نیاز مهم هر رشته ورزشی است که بالندگی و اعتماد به نفس برای ورزشکار بوجود می آورد منتها موتورسواری و اتومبیل رانی رشته گرانی است.
ناظمی افزود: برای ورزشکار اعزامی به ترکیه موتوری می خواستیم که ۵۰۰ میلیون تومان هزینه آن بود و مجبور شدیم قرض بگیریم و آنرا تهیه نماییم.
وی اضافه کرد: تامین هزینه های موتورسواری و اتومبیل رانی برای خیلی از خانواده ها دشوار است و در توان فدراسیون هم نیست که هزینه ها را تامین کند این در حالیست که کسانی که به موتورسواری و اتومبیل رانی علاقمند هستند، انسان های پولداری نیستند.
رییس فدراسیون اتومبیلرانی اظهار داشت: حضور در مسابقات جهانی هزینه های زیادی می خواهد، اما در عین حال فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی امور برون مرزی و ارتباطات را انجام می دهد.
وی اشاره کرد: خودروسازان و تولیدکنندگان موتورسیکلت زیادی داریم که نیامده اند حتی برای تبلیغ خودشان از ورزشکاران ما حمایت کنند و این حمایت در تمام دنیا به انجام می رسد.
ناظمی بیان کرد: با کمک وزیر ورزش و جوانان روشنایی پیست آزادی را پس از ۳۰ سال تامین کردیم و الان این پیست سه شیفت کار می کند و باید به سمتی برویم که جوانان بجای جاده و محلهای خطرناک در محلهای دارای ایمنی در پیست ها شرکت نمایند.
ناظمی جهت شرکت در مجمع انتخابات هیات موتورسواری و اتومبیلرانی قم و بازدید از برخی ظرفیت ها و امکانات این هیات به قم سفر کرد.

1401/06/17
19:39:06
0.0 از 5
286
تگهای خبر: تیم , رقابت , سفر , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد