انجمن گلف NCGU
نعمتی:

تصمیمی برای شرکت در بازی های پاراآسیایی هانگژو ندارم

تصمیمی برای شرکت در بازی های پاراآسیایی هانگژو ندارم

به گزارش انجمن گلف، دارنده مدال طلا پارالمپیک توکیو اظهار داشت: تصمیمی برای حضور در بازی های پاراآسیایی هانگژو ندارم و اهتمام دارم تمرکز خودرا برای بازی های آسیایی معطوف کنم.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، زهرا نعمتی در حاشیه مجمع عمومی سالانه کمیته ملی پارالمپیک در ارزیابی از عملکرد این کمیته در یک سال قبل اظهار داشت: این کمیته در یک سال قبل عملکرد بسیار موفقی داشت و ما سال قبل شاهد افتخارات خوبی از ورزشکاران در پارالمپیک توکیو بودیم و این نشان میدهد که این اتفاقات به خاطر برنامه ریزی دقیق و تیم خیلی خوبی که در پارالمپیک حضور داشتند که تلاش آنها منجر به کسب جایگاه سوم در توکیو شد. هر چند این تلاش ها و زحمات کمتر دیده می شود.
وی درباره ی وضعیت خود و اینکه تمریناتش را از چه زمانی شروع خواهد کرد، اضافه کرد: تمرینات بدنسازی خودرا شروع کردم و اهتمام دارم با برنامه ریزی دقیق برای مسابقات آینده آماده شوم، البته اوضاع تمرینات خوب است و مطمئنم در ادامه بهتر نیز خواهد شد.
قهرمان پارالمپیک توکیو با اعلان اینکه اتفاقات خوبی در آینده در تیر و کمان رقم خواهد خورد، اشاره کرد: یک سری تغییرات در تیرو کمان رقم خواهد خورد که اساسا به نفع این رشته خواهد بود.
نعمتی همین طور در پاسخ به این پرسش که اعلام کردید در پارالمپیک پاریس حضور نخواهید داشت، اضافه کرد: هنوز تصمیمی در این زمینه نگرفته ام و همچنان تلاش می کنم که حضور موفقی در بازی های آسیایی داشته باشم.
نعمتی پیرامون این پرسش که آیا در بازی های پاراآسیایی هانگژو چین نیز شرکت خواهید کرد یا خیر؟ اشاره کرد: تمرکز اصلی من روی بازی های آسیایی است و هنوز تصمیمی برای حضور در بازی های پاراآسیایی ندارم.
این ملی پوش تیروکمان همین طور درباره ی حضور خسروی وفا در کمیته ملی المپیک و این که آیا این تغییرات تأثیری در آینده ورزشکاران پارالمپیکی خواهد داشت یا خیر؟ اظهار داشت: جا دارد به محمود خسروی وفا تبریک بگویم این حضور باتوجه به تجربیات زیادی که او دارد در کمیته ملی المپیک سبب خیر خواهد بود، اما این نگرانی برای ما وجود دارد که در پارالمپیک چه اتفاقی رخ خواهد داد و چه کسی سکان این حوزه را برعهده می گیرد، پارالمپیک دوران اوج خودرا طی می کند و حضور خسروی وفا با مدیریت خوبی که داشت به شدت تأثیر گذار بود.
نعمتی افزود: امیدوار هستم هر فردی که این مسئولیت را بر عهده می گیرد، همچنان اوج پارالمپیک را ببینیم و شاهد افتخار آفرینی ورزشکاران در آینده باشیم.
وی درباره ی علت غیبت خود در بازی های کشورهای اسلامی نیز اظهار داشت: به آمادگی کافی نرسیده بودم و پس از رقابت های پارالمپیک به سبب حضور در اردوهای شبانه روزی نیاز به استراحت داشتم، هم اکنون نیز هدفم تمرین و تلاش است تا بتوانم در رویدادهای آینده عملکرد موفقی داشته باشم.
نعمتی در آخر ضمن تشکر از خدمات و زحمات صالحی امیری اضافه کرد: در ضمن این سال ها وی زحمات زیادی را برای ورزش کشور کشیده اند و با بودجه ای که به ورزش تزریق کرد، کمک زیادی به رشد و پیشرفت ورزش انجام دادند. امیدوار هستم با حضور خسروی وفا نیز اتفاقات خوبی رقم بخورد که به نفع ورزشکاران و قهرمانان باشد.
منبع:

1401/06/15
23:21:54
0.0 / 5
245
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد