انجمن گلف NCGU
سهرابیان:

ادامه راه صالحی امیری، دشوار است

ادامه راه صالحی امیری، دشوار است

به گزارش انجمن گلف، رییس فدراسیون قایقرانی اظهار داشت: (رضا) صالحی امیری یک دوره موفق و عالی را در کمیته ملی المپیک پشت سر گذاشت و دشوار است که بتوان کار او را ادامه داد.


به گزارش عصر یکشنبه ایرنا، «علیرضا سهرابیان» بعد از اختتام مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک در پاسخ به این پرسش که «آیا هیئت اجرائی فهرستی را انتخاب نموده بود که به آنها رای داده شود؟» اعلام نمود: اگر لیستی بود همه از آن مطلع می شدند، گروها شاید صحبتی کرده باشند اما هیچ فهرستی نبود.
سهرابیان درباره ی بحثی که میان علیرضا دبیر و محمد علیپور و مجید کیهانی در گرفت، اظهار داشت: اگر چالش و نقد نباشد، مجمع مثل مردابی است که خواهد گندید. صحبت کردن و حرف زدن در این مجامع نشان از بالا رفتن فرهنگ اجتماعی دارد و اگر این نقدها باشد هیئت اجرائی بیشتر تلاش می کند تا مشکلات را برطرف کند.
مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک ایران امروز برگزار و اعضای هیئت اجرائی این کمیته توسط اعضا انتخاب شدند. علیرضا پاکدل، محمدرضا پوریا، محمدرضا داورزنی، جواد داوری، محسن رضوانی، علیرضا سهرابیان، غلامرضا شعبانی بهار، حمید عزیزی، داوود عزیزی، مهرداد علی قارداشی، مرتضی قربانی، مهدی گودرزی، غلامعلی محمدعلیپور، آرش میراسماعیلی، عباس نظریان و مجید هنرجو نامزدهای رسیدن به پست هیئت اجرائی کمیته ملی المپیک بودند.
با برگزاری انتخابات این پست، پاکدل، داورزنی، سهرابیان، شعبانی بهار و علی قارداشی به عنوان اعضای هیئت اجرائی انتخاب شدند.

1401/06/07
13:33:56
0.0 از 5
291
تگهای خبر: المپیك , داور , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد