انجمن گلف NCGU

تاکید معاون کاظمی پور بر هم افزایی در جهت توسعه ورزش زنان

تاکید معاون کاظمی پور بر هم افزایی در جهت توسعه ورزش زنان

به گزارش انجمن گلف، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در نشست تخصصی همایش مدیران ملی ورزش کشور، بر هم افزایی دستگاههای مختلف با هدف توسعه ورزش بانوان و پشتیبانی از تربیت نسل جدید و سالم تاکید نمود.


به گزارش انجمن گلف به نقل از خبرگزاری ایرنا، مریم کاظمی پور محوریت فعالیتهای حوزه معاونت بانوان وزارت ورزش را بر بخش های فرهنگی، همگانی و قهرمانی متمرکز دانست و برای تسریع در روند فعالیت ها، هم افزایی بین بخشی و استفاده از ظرفیت دستگاههای مختلف را مورد تاکید قرار داد.
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، احساس وظیفه نسبت به سلامتی جامعه بانوان و نسل آینده را مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: استعدادیابی برای نیل به اهداف ورزش بانوان یک لزوم است و شرایط را باید در بستر علمی و منطقی برای رسیدن به نسلی پرافتخار و سالم و با نشاط فراهم نمود.
کاظمی پور تخصص مربیان، آمایش سرزمین و ظرفیت افراد دانشگاهی را برای توسعه ابعاد قهرمانی ورزش بانوان، مورد توجه و تمرکز قرار داد و ابراز امیدواری کرد که دستاوردهای اخیر ورزش بانوان که سبب شد خیلی از نخستین ها به ثبت برسد، با استمرار همراه باشد تا مسیر رشد و تعالی ورزش بانوان، باعث کسب افتخارات مهمی در رویدادهای رقابتی شود.
در بخش دیگری از نشست تخصصی حوزه معاونت توسعه ورزش بانوان که در خلال برگزاری همایش ملی مدیران ورزش کشور برگزار شد، تجربه نگاری از موفقیت های مختلف ورزش بانوان به اجرا درآمد که فریبا محمدیان نایب رییس فدراسیون والیبال و اسلامی معاون توسعه ورزش بانوان استان خراسان جنوبی به بیان دیدگاه ها و تجارب در زمینه حوزه کاری خود پرداختند.
کاظمی پور در ادامه با تکیه بر اینکه باید از تجارب رشته هایی که مسیر توسعه راه پیمودند، بهره ببریم، عنوان کرد: تجربه نگاری در ورزش بانوان بعنوان مروری بر اتفاقات و افتخاران ورزش بانوان و استفاده از تجربه مدیران موفق، حائز اهمیت می باشد و می تواند در راه تعالی به ما کمک نماید.


منبع:

1401/06/06
10:04:26
0.0 / 5
221
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد