انجمن گلف NCGU
پولادگر:

مهیاکردن شرایط افتخارآفرینی ورزشکاران وظیفه ماست

مهیاکردن شرایط افتخارآفرینی ورزشکاران وظیفه ماست

به گزارش انجمن گلف، معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: مهم ترین هدف مان فراهم کردن شرایط برای افتخارآفرینی ورزشکاران است.


به گزارش انجمن گلف به نقل از خبرگزاری ایرنا، سیدمحمد پولادگر در همایش ملی مدیران ورزش و جوانان و فدراسیون های ورزشی با اشاره به اهمیت برگزاری نشست های تخصصی با هدف بررسی مسایل و مشکلات، گفتمان رودرو با هدف تبیین پیشنهادها مورد تاکید قرار داد.
معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: با توسعه رسانه های اجتماعی، ضمن تغییر روابط اجتماعی، گفتمان رودرو را به حداقل رسانده و همین موضوع ارتباط بین افراد خصوصاً در سازمان ها و ارگان ها را در خیلی از حوزه ها به چالش کشانده است.
وی یکی از راهکارهای ارتباط مستقیم و کارآمد را برگزاری نشست های تخصصی دانست و اضافه کرد: جلسات رودرو در امتداد رفع مشکلات یک راه طولانی را کوتاه و زمان آنرا به حداقل می رساند.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای با اشاره به اینکه ورزشکاران، اصلی ترین رکن ورزش کشور هستند که باید ورزش و ورزشکاران در ابعاد مختلف مورد توجه قرار بگیرند اضافه کرد: هیات های ورزشی پایه های ورزش در زمینه های مختلف هستند و هر استانی باید تلاش کند تا ضمن رفع مشکلات ورزشکارانش، بستر رشد و هدایت آنها به سمت افتخارآفرینی در سطح ملی را مهیا کنند.
وی اشاره کرد: وظیفه ما و مهم ترین هدف مان این است که شرایط را به شکلی مهیا نماییم تا ورزشکاران مان در رشته های مختلف بتوانند برای کشور افتخارآفرینی کنند.
در ادامه این جلسه سید محمد پولادگر توضیحاتی درباب اهمیت برگزاری المپیاد استعدادیابی ارائه کرد و توجه جدی استانها به این رویداد را مورد توجه قرار داد.
وی همین طور به تبیین اثرات مثبت حضور و برگزاری رقابت های قهرمانی کشور پرداخت و گفت: این مسابقات علاوه بر ایجاد هیجان در میان جامعه ورزش، موجب رونق بخشی جریان مردمی و اجتماعی می شود.

1401/06/05
21:59:29
0.0 / 5
223
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد