انجمن گلف NCGU
رئیس فدراسیون اسكیت:

این رشته جایگاه ویژه ای نزد مردم دارد

این رشته جایگاه ویژه ای نزد مردم دارد

به گزارش انجمن گلف، رئیس فدراسیون اسکیت اظهار داشت: هم اکنون بیشتر از ۲۸۰۰۰ ورزشکار سازمان یافته در اسکیت داریم که این نشان از استقبال مردم از این رشته است.


«مجید هنرجو» رییس فدراسیون اسکیت در گفتگو با ایرنا در رابطه با شرایط فدراسیون اسکیت، اظهار داشت: هم اکنون بیشتر از ۲۸۰۰۰ ورزشکار سازمان یافته در اسکیت داریم که این نشان از استقبال مردم از این رشته است.
وی با اشاره به اینکه ۱۲ رشته در زیر مجموعه فدراسیون اسکیت وجود دارد که از این بین ۸ رشته فعال است، عنوان کرد: اسکیت رشته ای است که همواره مورد استقبال مردم قرار گرفته و جایگاه ویژه ای در میان خانواده ها دارد.
رئیس فدراسیون اسکیت با تکیه بر پر طرفدار بودن این رشته، اضافه کرد: اسکیت هم در بعد همگانی و هم در بعد قهرمانی ظرفیت های بالایی دارد.
هنرجو اظهار داشت: یکی از طریق های پیشرفت ورزش کشور در تمامی زمینه ها؛ شناسایی، استعدادیابی و پرورش در سنین نونهالی و نوجوانی است که می تواند ثمره آنرا آینده ورزش کشور دید. به همین خاطر به دنبال این مورد هستیم تا اسکیت را به مدارس ببریم تا دانش آموزان را بعنوان بزرگترین سرمایه های کشور با این رشته ورزشی بیشتر آشنا نماییم.
رییس فدراسیون اسکیت افزود: رشته اسکیت در کشور شرایط خوبی دارد و از آغاز سال تا کنون مسابقات در رده های سنی و در رشته های زیر پوشش برگزار شده و اردوهای تیم های ملی هم با عنایت به اعلام تاریخ مجدد بازی های آسیایی بزودی آغاز خواهد شد.
هنرجو افزود: هم اکنون مسابقات رولبال در شهر کاشان و در دو بخش بانوان و آقایان درحال برگزاری است. همینطور اردوی آمادگی تیم ملی فری استایل در دوبخش آقایان و بانوان از هشتم شهریور ماه در نجف آباد اصفهان آغاز خواهد شد.
وی اظهار داشت: دور اول و دوم لیگ اسکیت سرعت نوجوانان دختر و پسر برگزار شده و دور سوم هم مهرماه برگزار می شود.

1401/06/04
11:48:57
0.0 از 5
256
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد