انجمن گلف NCGU
خلیلی:

فدراسیون آمادگی جسمانی دخالتی در وظایف فدراسیون همگانی ندارد

فدراسیون آمادگی جسمانی دخالتی در وظایف فدراسیون همگانی ندارد

به گزارش انجمن گلف، سرپرست فدراسیون آمادگی جسمانی یکی از وظایف این فدراسیون را توسعه کارهای بدنی و ورزش همگانی عنوان نمود و اظهار داشت: اهداف و وظایف این فدراسیون مشخص است و با اهداف ورزش همگانی درگیر نیست.


علی خلیلی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: اهداف فدراسیون آمادگی جسمانی در امتداد توسعه کارهای بدنی و ورزش همگانی است، با راه اندازی این فدراسیون اهتمام داریم تحرک بدنی زیادی ایجاد و مردم را درگیر فعالیت بدنی نماییم. در حقیقت یکی از اهداف اصلی این فدراسیون، افزایش تحرک بدنی، تندرستی افراد جامعه و جبران کم تحرکی شدید ناشی از بیماری کرونا و همین طور افزایش راندمان و چابک شدن فدراسیون ورزش های همگانی است.
وی اظهار داشت: باتوجه به اینکه بیماریهای غیرواگیر طی سالهای اخیر بالا رفته و کم تحرکی و ناراحتی های قلبی و عروقی بیشتر شده، در جامعه نیاز داشتیم که تحرک و فعالیت بدنی را بیشتر نماییم تا مردم فعالیت بدنی خاص خودرا داشته باشند.
سرپرست فدراسیون آمادگی جسمانی در پاسخ به این پرسش که این فدراسیون با چه هدفی به راه افتاده است، اضافه کرد: قبل از این انجمن آمادگی جسمانی داشتیم که تحت پوشش فدراسیون ورزش همگانی بود، برای اینکه خدمات بهتری به جامعه 80 میلیون نفری جمعیت کشور ارائه دهیم، کوشیدیم انجمن را به فدراسیون تبدیل نماییم تا وظایف آن گسترده تر و کامل تر اجرا شود، البته حوزه و وظایف این فدراسیون با ورزش همگانی کاملا تفکیک شده و دخالتی در اهداف و وظایف یکدیگر ندارند.
خلیلی افزود: جهت راه اندازی این فدراسیون کار کارشناسی خوبی در وزارت ورزش و جوانان صورت گرفت و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که برای توسعه فعالیت بدنی، فدراسیون آمادگی جسمانی را تشکیل دهیم.
وی درباره آغاز به کار این فدراسیون اظهار داشت: فعالیت این فدراسیون بصورت رسمی شروع شده و به دنبال این هستیم که هر چه سریعتر هیات های استانی آنرا تشکیل دهیم.
سرپرست فدراسیون آمادگی جسمانی در آخر در پاسخ به این پرسش که آیا مکان این فدراسیون مشخص شده است یا خیر؟ اشاره کرد: هنوز مکان مشخصی را پیش بینی نکردیم، اما این فدراسیون نیز همانند سایر فدراسیون ها استقلال عمل دارد و بزودی کمیته های آن تشکیل می شود و اعضای هیات رییسه آن مشخص خواهد شد.1401/05/31
20:48:33
0.0 از 5
365
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد