انجمن گلف NCGU
به دلیل همكاری با رژیم اسرائیل صورت گرفت؛

راه اندازی کمپین جهانی بایکوت شرکت آلمانی پوما

راه اندازی کمپین جهانی بایکوت شرکت آلمانی پوما

به گزارش انجمن گلف، یک فعال فلسطینی از طریق اندازی کمپین جهانی بایکوت شرکت مشهور آلمانی ˮپوماˮ به علت همکاری با تیم های ورزشی رژیم صهیونیستی در ماه سپتامبر اطلاع داد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از خبرگزاری ایرنا، «احمد فراسینی»، فعال سیاسی فلسطینی اعلام نمود که از دهم سپتامبر آتی (۱۰ آذر) کمپین جهانی بایکوت ضد شرکت ورزشی آلمانی "PUMA" به علت پشتیبانی از تیم های ورزشی مستقر در شهرک های صهیونیست نشین در کرانه باختری اشغالی راه اندازی می شود.
فراسینی که در حال حاضر مقیم بلژیک است، در اینباره به شبکه فلسطین الیوم اظهار داشت: کمپین تحریم کالاهای اسرائیل در اروپا و کسانی که از تجارت با رژیم اشغالگر حمایت می کنند، همچون شرکت پوما، همچنان ادامه دارد.
وی اضافه کرد: این کمپین - به علت اصرار پوما بر پشتیبانی از باشگاه های ورزشی اسرائیل و بی توجهی آن به تحریم ها- این شرکت را هدف قرار داده است.
فراسینی همینطور افزود: سازمان های اروپایی همچون سازمان بلژیکی (ACCB)، ۴۴ موسسه اروپایی حامی ملت فلسطین را در چارچوب یک کمپین فراگیر برای تحریم کالاهای ساخت اسرائیل در اروپا و حامیان و سرمایه گذاران در شهرک های رژیم اشغالگر را گردهم آورده اند.
وی همینطور گزارش داد؛ مسؤلان این کمپین با شعار (StopTradewithSettlements) تجارت با شهرک های صهیونیست نشین در اراضی اشغالی فلسطین را متوقف کرده اند و درصدد جمع آوری یک میلیون امضا در اروپا تا آخر سال جاری میلادی در این خصوص هستند. تا بدین لحظه ۶۵ هزار امضا جمع شده است.
این فعال فلسطینی همینطور خاطرنشان کرد: عدم بازخواست و محاکمه دشمن آنرا تشویق به ادامه جنایات ضد فلسطینی ها می کند و تلاش هایی در اروپا برای تحت فشار قرار دادن رژیم اشغالگر با هدف توقف جنایاتش در جریان است.
جنبش تحریم و بایکوت رژیم صهیونیستی معروف به (BDS) که در حدودا بیست کشور جهان به شکل جدی ضد رژیم صهیونیستی فعالیت می کند، در سال ۱۳۹۸ هم کمپینی برای تحریم کالاهای ورزشی شرکت آلمانی پوما راه اندازی کرده بود.
شرکت ورزشی پوما یکی از بزرگترین تولیدکننده های آلمانی در حوزه کالاهای ورزشی پیش تر قراردادی مالی برای پشتیبانی از تیم های ورزشی صهیونیستی منعقد کرده بود.

1401/05/26
09:45:31
0.0 از 5
355
تگهای خبر: باشگاه , تیم , شبكه , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد