انجمن گلف NCGU
تیم پاراتیراندازی عازم كره جنوبی می شود

آمادگی بالای ساره جوانمردی برای شرکت در جام جهانی کره جنوبی

آمادگی بالای ساره جوانمردی برای شرکت در جام جهانی کره جنوبی

به گزارش انجمن گلف، مربی ساره جوانمردی از آمادگی بالای این تیرانداز جهت شرکت در جام جهانی کره جنوبی اطلاع داد و اظهار داشت: در این مسابقات بیشتر به دنبال کسب مجوز ورود به قهرمانی جهان امارات هستیم تا کسب مدال.


زینب علی اکبری در گفتگو با ایسنا، در ارزیابی از وضعیت ساره جوانمردی جهت شرکت در جام جهانی کره جنوبی، اظهار نمود: برای آماده سازی ساره جوانمردی برای شرکت در جام جهانی کره جنوبی از آغاز سال تا زمان اعزام ۵ مرحله اردو پیشبینی شده بود که وی هم اکنون از نظر آمادگی بدنی، روانی و فنی در شرایط بسیار خوبی سپری می کند و مشکل خاصی وجود ندارد.
وی با بیان اینکه هدف ما از شرکت در این مسابقات کسب مدال نیست، اظهار داشت: با عنایت به اینکه جوانمردی پس از پارالمپیک توکیو در هیچ تورنمنت برون مرزی حضور نداشت و از آغاز سال تمرینات خویش را آغاز کرد، جام جهانی کره جنوبی تدارکات و تجربه خوبی برای این تیرانداز است تا ضمن ارزیابی خود از نظر رکوردی، مجوز ورود به مسابقات قهرمانی جهان امارات را هم کسب کند، ازاین رو تمرکز ما در این مسابقات کسب مدال نیست، هر چند به مدال آوری او امید زیادی داریم.
مربی تیم ملی پاراتیراندازی پیرامون این پرسش که آیا در ۵۰ متر خفیف هم جوانمردی تیر خواهد زد یا خیر؟ اضافه کرد: به علت صدمه دیدگی که در کتف داشت، ساره تنها در تپانچه ۱۰ متر بادی در کره جنوبی شرکت خواهد نمود تا صدمه دیدگی وی برطرف شود، البته با تمرینات خوبی که داشت شرایط وی راضی کننده است.
او همینطور در پاسخ به این پرسش که آیا جوانمردی از نظر تجهیزات و امکانات با مشکل خاصی مواجه بود یا خیر؟ خاطرنشان کرد: وی چون تحت حمایت فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک است امکانات و تجهیزات لازم برای آماده سازی وی در سایت تیراندازی آزادی فراهم بود و بدون استرس تمرینات خویش را پیگیری می کرد، البته مشکل اغلب تیراندازان کمبود فشنگ است که ساره چون فقط در ۱۰ متر بادی شرکت می کند نیازی به فشنگ نداشت.
او در آخر از عبدالرضا توسلی خواه (پاراتراپ)، ساره جوانمردی، نسرین شاهی، فائزه احمدی (تپانچه بانوان)، محمدرضا میرشفیعی، مصطفی خادم عبدل آباد (تپانچه آقایان)، محمدرضا امینی، زهر غلامزاده و مبینا مسلمی (تفنگ SH۲ زنان و مردان) و رقیه شجاعی و مهسا حاجی محمدی (تفنگ SH۱ بانوان) بعنوان ۱۱ ورزشکار اعزامی به کره جنوبی نام برد و اظهار داشت: این ۱۱ ورزشکار بامداد روز یکشنبه ۲۳ مرداد عازم کره جنوبی می شوند و مسابقات تا سوم شهریور ادامه می یابد.
منبع:

1401/05/23
15:30:39
0.0 از 5
315
تگهای خبر: المپیك , تجهیزات , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد