انجمن گلف NCGU
سلطانی فر:

ایران برای برگزاری رویدادهای بین المللی امنیت كامل دارد

ایران برای برگزاری رویدادهای بین المللی امنیت كامل دارد

به گزارش انجمن گلف وزیر ورزش و جوانان در نشست مشترك با روسای فدراسیون های ورزشی اظهار داشت: انتظار دارم فدراسیون های مختلف مسابقات داخلی و بین المللی خودرا منظم برگزار كنند تا هم شور و نشاط بیشتری به جامعه تزریق شود و هم جلوی تبلیغات سوء دشمنان گرفته شود.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر اضافه كرد: مردم ما با برگزاری راه پیمایی های باشكوه صف خودرا از اغتشاش گران جدا كردند و وفاداری خودرا به نظام و رهبری نشان دادند. كشور ما آمادگی و امنیت كامل برای برگزاری هر رویداد ورزشی را دارد. در چنین شرایط حساسی باید مسابقات مختلف را هرچه پرقدرت تر برگزار نماییم تا هم شور و نشاط را به مردم بازگردانیم و هم جلوی تبلیغات سوء بیگانه ها را در مورد شرایط و امنیت كشور بگیریم.

سلطانی فر اضافه كرد: در صورتیكه جام جهانی شمشیربازی با آرامش و امنیت كامل در كشور انجام شد دو، سه كشور جهت شركت در جام جهانی كشتی فرنگی در ایران اما و اگر آوردند و كار به اتحادیه جهانی كشتی كشیده شد كه خوشبختانه به محض اینكه از سوژه باخبر شدیم با تمام قوا و استفاده از ظرفیت دستگاه های مختلف همچون وزارت امور خارجه و كمیته ملی المپیك بموقع به سوژه ورود كردیم.

وزیر ورزش و جوانان اشاره كرد: ابتدا سفرای این چند كشور در ایران را توسط مسئولان وزارت امور خارجه احضار كردیم تا وضعیت امنیت ایران را به كشورهایشان منعكس كنند و سپس خودم با سفرای ایران در ژاپن و روسیه تماس گرفتم و از آنان خواستم مراتب امنیت ایران را به وزارت خارجه و فدراسیون كشتی خودشان منعكس كنند. همین طور با فدراسیون جهانی كشتی و IOC مكاتبه و مذاكره شد تا سرانجام با یك سلسله اقدامات فشرده و پیگیری های شبانه روزی موفق شدیم موافقت مجدد اتحادیه جهانی كشتی را برای میزبانی ایران در این مسابقات بگیریم.

وی سپس با اشاره به ادامه تحریم های غیر قانونی و ناعادلانه مقابل ایران اظهار داشت: این تحریم ها ابعاد وسیع تری نسبت به گذشته دارند و با این شرایط سخت لزوم دارد بیشتر از هر زمان دیگری صرفه جویی و كنترل هزینه ها را در دستور كار قرار دهیم.

سلطانی فر درانتها اشاره كرد: اساسا مردم از قهرمانان و رشته های المپیكی ما توقع موفقیت و مدال در المپیك را دارند و حتما باید به آنها بطور ویژه رسیدگی شود اما در هر صورت تنگناها وجود دارد و صرفه جویی باید اولویت اول همه ما و مدیران فدراسیون ها باشد.

منبع:

1398/09/07
12:22:04
5.0 از 5
4665
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد