انجمن گلف NCGU
مدیرعامل صنایع گیتی پسند:

رشته های دیگری اضافه می نماییم

رشته های دیگری اضافه می نماییم

به گزارش انجمن گلف اصفهان مدیرعامل صنایع گیتی پسند اصفهان تغییر مداوم اسکلت فنی تیم را نادرست دانست و اظهار داشت: راه روشن تیم ها، حفظ ساختار و تمرکز روی برطرف نمودن نقاط ضعف است. بعد از گذر از دوران بحران، در دوره شکوفایی به سر می بریم و در کنار تیم داری، روی تیم های پایه نیز سرمایه گذاری می نماییم.علیرضا جنتی در گفت و گو با ایسنا، شکست را امری طبیعی در ورزش و متفاوت با کم کاری دانست و اظهار نمود: سیزدهمین سالی است که برای قهرمانی در لیگ برتر فوتسال کشور برنامه ریزی کرده و تیم را با هدف قرار گرفتن روی سکوی نخست بسته ایم. اما شکست در ورزش طبیعی است و هفته دوم شرایطی پیش آمد که به باخت منجر گردید. البته موضوع کم کاری کردن برای گروه گیتی پسند متفاوت می باشد.

وی با اشاره به شکست تیم فوتسال گیتی پسند در هفته دوم، توضیح داد: در بازی هفته دوم مقابل صنایع هرمزگان به سبب شرایط آب وهوایی و سفر زود هنگام مشکلاتی برای تیم به وجود آمد و روی بازیکنان تأثیر منفی گذاشت. ضمن این که سالن بندرعباس مورد حمایت برای تجهیز کامل قرار نگرفته و سیستم های خنک کننده سالن تیم صنایع گرفتار مشکل بود.

مدیرعامل صنایع گیتی پسند، اشاره کرد: شکست سریع تیم فوتسال مان را به فال نیک می گیریم و امیدوار هستم بازیکنان مان از شکستشان تجربه کسب کنند تا در هفته های آتی بهترین نمایش خودشان را مقابل حریفان عرضه کنند.

جنتی درباب سیاستگذاری گیتی پسند در بستن تیم های ورزشی، اشاره کرد: در فصل جدید، شاکله اصلی تیم در میان بازیکنان و کادر فنی را حفظ کردیم، البته چند ورودی و خروجی داشتیم. تغییر مداوم و هرساله سرمربی و کادر فنی تیم ها درست نیست.

وی تاکید کرد: می خواهیم روند روبه رشد را در تمام رشته هایمان ارائه دهیم. راه روشن تیم ها، حفظ ساختار و تمرکز روی برطرف نمودن نقاط ضعف است. بطور قطع این روش را در تیم های فوتسال، والیبال و هندبال اجرائی می نماییم.

در والیبال زنگ تفریح رقبا نخواهیم بود

مدیرعامل صنایع گیتی پسند درباره تیم والیبال گیتی ها که به پیشواز نخستین حضورشان در لیگ برتر بعد از سال ها می روند، اشاره کرد: تیمی برای حضور در لیگ برتر بسته ایم که به هیچ عنوان زنگ تفریح رقیبان نباشد. به قرار گرفتن در مرحله پلی آف نیز فکر می نماییم و تلاش می نماییم با ملاک قرار دادن همدلی و اخلاق جلو برویم.

جنتی تاکید کرد: تنها نماینده استان هستیم و امیدوار هستم بتوانیم یک تیم در خور شان استان اصفهان روانه سوپر لیگ ایران نماییم. اصفهان سابقه ای طولانی در والیبال دارد و می خواهیم مجدداً ارزشمندی و توانایی های والیبال استان را به ایران نشان بدهیم.

وی درباب هدف گذاری باشگاه در این رشته، اعلام نمود: باتوجه به مشورت هایی که در هیئت مدیره انجام شد، برنامه ریزی چهارساله ترتیب داده ایم تا بتوانیم آن زمان برای قهرمانی در لیگ برتر و حضور در جام باشگاه های آسیا تلاش نماییم.

دوست ندارم امسال به لیگ برتر هندبال برویم

جنتی با بیان قطعی تیم داری گیتی پسند در رشته هندبال، اضافه کرد: امسال بطور قطع در رشته هندبال تیم داری خواهیم کرد و شخصاً علاقمند نیستم که امسال در لیگ برتر هندبال حضور پیدا نماییم.

وی افزود: حس می کنم اگر یک سال دیگر در لیگ دسته اول بازی نماییم، ساختار و شاکله اصلی تیم تقویت می شود تا بتوانیم از سال آینده با یک تیم مقتدر در لیگ برتر هندبال حاضر شویم.

مدیرعامل صنایع گیتی پسند، تصریح کرد: قرار گرفتن تیم مان در لیگ دسته اول یا لیگ برتر هندبال به تصمیم اعضای هیئت مدیره بستگی دارد. در هر لیگی بازی نماییم تلاش مان این است که بودجه خوبی از هیئت مدیره برای تیم هندبال دریافت نماییم و به راهمان ادامه دهیم.

به دوران شکوفایی رسیده ایم

وی با اشاره به دوران بحرانی این گروه صنعتی، از رسیدن زمان شکوفایی و توسعه باشگاه آگاهی داد و اظهار داشت: گیتی پسند یک بحران را طی کرده و الان در سالهای شکوفایی به سر می بریم. مشتاق استفاده از جوانان بااستعداد در تیم های ورزشی گیتی پسند هستیم. با مطرح کردن پیشنهادها به هیئت مدیره در صدد اضافه کردن سایر رشته ها در مجموعه مان هستیم.

جنتی با تاکید بر اهمیت سرمایه گذاری روی تیم های پایه، اشاره کرد: علاوه بر رشته های فوتسال، والیبال و هندبال، روی تیم های پایه نیز سرمایه گزاری نموده ایم. یکی از محسنات گیتی پسند در اختیار داشتن تیم های پایه از رده نونهالان تا بزرگسالان است، برای اینکه آنان آینده سازان باشگاه گیتی پسند هستند.

مدیرعامل صنایع گیتی پسند، افزود: حالا در کل ایران، حدود ۱۵ مدرسه فوتبال در استانهای مختلف داریم که زیر نظر باشگاه فعالیت می نمایند.

منبع:

1401/05/09
18:57:54
0.0 از 5
282
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد