انجمن گلف NCGU

آخر پانزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان

آخر پانزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان

رقابت های پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر با شناخت تیم ها و نفرات برتر رشته های والیبال، فوتسال، بسکتبال، دو میدانی، کاراته، کشتی و شنا به پایان رسید.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، در آخرین روز از مسابقات در رشته والیبال دو تیم دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا (ع) و موسسه غیرانتفاعی زند شیراز مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در انتها تیم موسسه غیرانتفاعی زند شیراز با نتیجه ۲ بر یک دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا (ع) را شکست داد و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. در مسابقه رده بندی هم دو تیم دانشگاه تهران و تبریز، میزبان رقابت ها به مصاف هم رفتند که در نهایت دانشگاه تهران با نتیجه ۲ بر یک بر حریف خود غلبه کرد و به مقام سوم رسید.
فوتسال
در رشته فوتسال تیم دانشگاه افسری امام حسن مجتبی (ع) با نتیجه ۲ بر یک تیم دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی را در دیدار فینال از پیش رو برداشت و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. تیم دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی هم دوم شد و در دیدار رده بندی هم تیم دانشگاه اصفهان با نتیجه ۷ بر صفر بر تیم دانشگاه شهید چمران اهواز غلبه کرد و سوم شد.
بسکتبال
در رشته بسکتبال و در مسابقه فینال تیم دانشگاه تهران با نتیجه ۹۶ بر ۷۵ تیم دانشگاه مازندران را مغلوب کرد و بعنوان قهرمانی رسید. تیم دانشگاه مازندران هم دوم شد. در مسابقه رده بندی هم دو تیم دانشگاه تبریز و شهیدبهشتی به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم دانشگاه شهیدبهشتی با نتیجه ۸۵ بر ۶۱ بر حریف خود غلبه کرد و مقام سوم را به دست آورد.
کاراته
رقابت های کاراته در دو بخش کمیته و کاتا برگزار و با قهرمانی تیم دانشگاه تهران به پایان رسید و تیم دانشگاه تبریز دوم شد و دانشگاه های اراک و قم به مقام سوم مشترک رسیدند. مسابقات کاراته بخش کمیته هم در روز دوم در دو وزن ۸۴- و۸۴+ کیلوگرم مورد پیگیری قرار|گرفت که در وزن۸۴- کیلوگرم، نیما مرادی از دانشگاه پیام نور گلپایگان صاحب مدال طلا شد، محمد جواد اشراقی از جامع علمی کاربردی نقره گرفت و امیر اسلامی از دانشگاه تهران و باربد صداقت از دانشگاه تبریز به مقام سوم مشترک دست پیدا کردند.
در وزن۸۴+ کیلوگرم هم علی نجفی از دانشگاه قم صاحب مدال طلا شد، علیرضا حسنی از آذرآبادگان نقره گرفت و محمدرضا عطایی از دانشگاه تهران و سینا خسرو از دانشگاه غیرانتفاعی فروردین قائم شهر به مقام سوم مشترک رسیدند.
شنا
رقابت های شنا در ۱۳ ماده برگزار و در انتها با قهرمانی تیم شنا دانشگاه تهران به پایان رسید. تیم دانشگاه اصفهان نایب قهرمان شد و تیم دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی در جایگاه سوم ایستاد. در ماده ۲۰۰ متر آزاد متین سهران از دانشگاه اصفهان اول شد، محمد میهمان نواز از دانشگاه موسسه آموزش عالی توس دوم شد و سید محمدمهدی موسوی زارع از دانشگاه جهرم به مقام سوم رسید.
در ماده ۶۶ متر کرال پشت یاسین قنبرزاده از دانشگاه فردوسی مشهد به مقام اول دست یافت، آریان صلواتی از دانشگاه کردستان دوم و سید امیر کامی شیرازی از دانشگاه تهران سوم شد. در ماده ۱۰۰ متر قورباغه هم به ترتیب فرشید قناعتی از دانشگاه صنعتی شاهرود، سید امین مهدی زاده از دانشگاه صنعتی شاهرود و احمد دوروزی از دانشگاه شهید باهنر کرمان به ترتیب اول تا سوم شدند.
در ماده ۴ در ۶۶ متر آزاد تیمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی اول شد، دانشگاه اصفهان به مقام دوم و دانشگاه فردوسی مشهد به مقام سوم دست یافت. در ماده ۶۶ متر پروانه هم به ترتیب سید محمد حسینی از دانشگاه کاشان، متین سهران از دانشگاه اصفهان و آریان صلواتی از دانشگاه کردستان اول تا سوم شدند.
دو و میدانی
در رشته دو و میدانی به ترتیب دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه اصفهان و دانشگاه شهیدبهشتی اول تا سوم شدند. در ماده پرتاب دیسک پیام عباسیان از دانشگاه فردوسی مشهد، دانیال صفی شلمزاری از دانشگاه شهرکرد و برانوش از دانشگاه افشار به مقام اول تا سوم دست پیدا کردند. در ماده ۴۰۰ متر هم به ترتیب علی عباسپور از دانشگاه فردوسی مشهد، محمدرضا بیگی از دانشگاه سمنان و مهدی احمدی اصل از دانشگاه سمنان اول تا سوم شدند.
در ماده ۱۵۰۰ متر عطا اسدی از دانشگاه شهیدمدنی آذربایجان اول شد، علیرضا نوری از دانشگاه شهرکرد دوم شد و سید محمد هادی موسوی از دانشگاه اصفهان سوم شد. در ماده ۶۰ متر مانع هم علی سلامتیان از دانشگاه غیرانتفاعی شهاب دانش اول شد، محمد جواد رنجکش از دانشگاه غیرانتفاعی رجاء قزوین۳ به مقام دوم دست یافت و امیرمهدی رضوانی از دانشگاه فردوسی مشهد سوم شد.
در ماده پرتاب چکش به ترتیب پیام عباسیان از دانشگاه فردوسی مشهد، محمد اکبر زاده امیردهی از دانشگاه گیلان و علی محمد محمدی از دانشگاه مازندران اول تا سوم شدند و در ماده پرش سه گام مجتبی زاهدی از دانشگاه موسسه آموزش عالی سناباد گلبهار، علیرضا حقیقی از دانشگاه اصفهان و محمدرضا قاسمی از دانشگاه ملایر اول تا سوم شدند.
در ماده ۳۰۰۰ متر پیاده روی ابوالفضل امینی از دانشگاه محقق اردبیلی اول شد، رضا حسینی اقدم از دانشگاه تبریز دوم شد و سیروان فتحی از دانشگاه تهران به مقام سوم دست یافت. در ماده ۴ در ۴۰۰ امدادی هم دانشگاه فردوسی مشهد به مقام اول دست یافت و دانشگاه اصفهان و دانشگاه فنی و حرفه ای مازندران دوم و سوم شدند.
کشتی آزاد و فرنگی
در انتها مسابقات کشتی فرنگی دانشگاه فردوسی مشهد به مقام نخست رسید و جام قهرمانی را از آن خود کرد، دانشگاه غیرانتفاعی زند شیراز نایب قهرمان شد و دانشگاه شهرکرد در جایگاه سوم قرار گرفت. همینطور در مسابقات کشتی آزاد دانشگاه تهران قهرمان و تیم دانشگاه تبریز نایب قهرمان شد وتیم دانشگاه فنی و حرفه ای مازندران در جایگاه سوم قرار گرفت.
در مسابقات کشتی آزاد که در ۶ وزن المپیکی برگزار در وزن ۵۷ کیلوگرم مقام اول به رسول مهدی پور زرین کمر از مازندران رسید، محمد پیدایی از تربیت دبیرشهیدرجایی دوم شد و سجادطاهری نیا از بوعلی سینا همدان و رضا خلاقی از سندباد گلبهار به مقام سوم مشترک دست پیدا کردند.
در وزن ۶۵ کیلوگرم هم سپهر اسماعیلی از فنی و حرفه ای مازندران اول شد و داریوش شهبازی از تهران به مقام دوم رسید و مقام سوم مشترک به امیرحسین خورشیدی از اورمیه و سید فردین حیدری از غیرانتفاعی خراسان رسید. در وزن ۷۴ کیلوگرم هم محمد بخشی از فنی و حرفه ای مازندران، محمد یدالهی نیا از ادیب مازندران اول و دوم شدند و مقام سوم مشترک به فرزین صیاد بیرانوند از صنعتی اصفهان و علی اکبر زرودی از جامع علمی کاربردی رسید.
در وزن ۸۶ کیلوگرم اشکان عزیزی از شمال آمل اول شد، سجاد حبیبی از تهران دوم شد و مقام سوم مشترک به محمد کشاورز از صنعتی سهند و وحیدسالاری از سندباد گلبهار رسید. همینطور در وزن ۹۷ کیلوگرم مصطفی نجفی از بجنورد و امیرحسین قاسمی از علم و صنعت ایران به ترتیب اول و دوم شدند و محمد امین محرمی از تبریز و علی اسدی طایقی از غیرانتفاعی میزان تبریز به مقام سوم مشترک دست پیدا کردند. در وزن ۱۲۵ کیلوگرم هم مقام اول به سالار حبیبی از تهران رسید، مرصاد مرغزاری از طبری بابل مقام دوم را به دست آورد و مقام سوم مشترک نصیب امین برزگر از تبریز و رضا ارجی سندباد گلبهار شد.
منبع:

1401/05/07
13:33:01
0.0 از 5
309
تگهای خبر: آموزش , المپیك , بازی , بسكتبال
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد