انجمن گلف NCGU

برگزاری مسابقات قهرمانی کشور فوتبال هفت نفره در صورت صدور مجوز

برگزاری مسابقات قهرمانی کشور فوتبال هفت نفره در صورت صدور مجوز

به گزارش انجمن گلف سرمربی تیم ملی فوتبال هفت نفره اظهار داشت: اهتمام داریم پس از 4 سال مسابقات قهرمانی کشور فوتبال هفت نفره را برگزار نماییم البته در صورتیکه مجوز از جانب فدراسیون جانبازان و معلولان صادر شود.امین الله مانی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: پس از بازگشت از مسابقات فوتبال هفت نفره جام جهانی اسپانیا سه دعوتنامه از تایلند، آمریکا و روسیه داشتیم که از بین این ۳ کشور به تایلند برای برگزاری یک دیدار چهارجانبه با تیم های انگلیس، استرالیا و تایلند پاسخ مثبت دادیم که متاسفانه با توجه به این که هماهنگی های لازم برای اعزام تیم به تایلند انجام شده بود متوجه شدیم که میزبان شرایط برگزاری این دیدار را ندارد و کنسل کرده است.
وی همین طور از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور فوتبال هفت نفره در شهریورماه آگاهی داد و اظهار داشت: ۴ سال است که به دلیلهای مختلف امکان برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در فوتبال هفت نفره را نداریم و امسال با برنامه ریزی انجام شده و با هماهنگی که با فدراسیون جانبازان و معلولین داشتیم به دنبال برگزاری قهرمانی کشور در شهریورماه هستیم، البته هنوز مجوز برگزاری مسابقات را دریافت نکردیم و منتظر صدور مجوز از طرف فدراسیون هستیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال هفت نفره اضافه کرد: مسابقات قهرمانی کشور نقش انتخابی تیم ملی را دارد و ما اهتمام داریم علاوه بر استعدادیابی، بازیکنان جوان و باانگیزه ای را در دل این مسابقات شناسایی نماییم تا تیم ملی قدرتمندی را متشکل از جوانان و بازیکنان باتجربه برای رویدادهای آینده تشکیل دهیم.
اله مانی اشاره کرد: امسال چون هیچ رویداد بین المللی دیگری نداریم، امیدوار به برگزاری مسابقات قهرمانی کشور هستیم تا با مشخص شدن بازیکنان، زودتر اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره را برگزار نماییم.
او در آخر همین طور از پیشنهاد میزبانی مسابقات فوتبال هفت نفره قهرمانی آسیا به فدراسیون جهانی آگاهی داد و اشاره کرد: پیشنهاد میزبانی از جانب فدراسیون جانبازان و معلولین به فدراسیون جهانی داده شده و منتظر هستیم تا ببینیم میزبانی به ایران داده می شود یا خیر؟ البته ۴ سال پیش نیز ایران میزبان برگزاری این رقابتها در جزیره کیش بود.

منبع:

1401/05/04
22:01:48
0.0 از 5
255
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد