انجمن گلف NCGU
ملی پوش شمشیربازی:

رقابت های کشورهای اسلامی مهم ترین مسابقه پیش رو است

رقابت های کشورهای اسلامی مهم ترین مسابقه پیش رو است

انجمن گلف: اصفهان ملی پوش شمشیربازی ایران شرایط جسمی و فنی خویش را بهتر از قبل دانست و اظهار داشت: با یک ضربه از شمشیرباز المپیکی شکست خوردم.محمد رضایی طادی در گفتگو با ایسنا، شرایط تیم شمشیربازی «اِپه» را رو به پیشرفت دانست و اظهار نمود: با تمریناتی که داشتم نشان دادم روند روبه رشدی دارم. امیدوارم در مسابقات کشورهای اسلامی قونیه این روند ادامه داشته و نتیجه خوبی بگیرم.

وی اضافه کرد: برابر حریف المپیکی به تساوی رسیدم و این امر نشان از پیشرفت سطح بازی من و تیم ملی اپه دارد.

این بازیکن۲۱ ساله تیم ملی اپه ضمن اشاره به مسابقات قهرمانی جهان شمشیربازی رده بزرگسالان در مصر توضیح داد: از جدول گروهی صعود کردیم، اما بعد از یک برد در مرحله حذفی، با اختلاف یک امتیاز به حریف قدر آلمانی باختم.

رضایی طادی افزود: اشمیت شمشیربازی از آلمان بود که سابقه مدال آوری و بازی در المپیک را داشته و جز ۲۰ بازیکن برتر جهان است. خوب بازی کردم، اما در نهایت با یک ضربه مغلوب شدم که البته در جهان ورزش امری طبیعی است.

وی درباره نتیجه نسبتاً ضعیف اپه تیمی، خاطرنشان کرد: در بخش تیمی مقابل چک مغلوب شدیم، اما مطمئناً نسبت به قبل بهتر ظاهر شدیم. یکی از بازیکنان جمهوری چک که برابر آن شکست خوردیم، سهمیه المپیک توکیو را داشت و بعنوان یار تعویضی به میدان آمد.

ملی پوش شمشیربازی میزبانی مصری ها را در مسابقات قهرمانی جهان متوسط ارزیابی کرد و اظهار داشت: مصر در بعضی از مسائل زیرساختی مانند سالن مسابقه و حمل و نقل ضعیف عمل کرد و نتوانست مسابقات به این مهمی را خیلی خوب برگزار کند.

وی در مورد مسابقات مهم آینده تیم ملی شمشیربازی، اعلام نمود: رقابت های کشورهای اسلامی مهم ترین مسابقه پیش رو است که از ۱۹ مردادماه به ترکیه اعزام می شویم.

رضایی طادی تصریح کرد: اردوهای تیم اِپه در این چند روز آغاز خواهد شد. شرایط تیم و کادر فنی خوب است و با تمام توان برای حضور شایسته در این مسابقات تلاش می نماییم.

به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، محمد رضایی در دور نخست جدول مقدماتی رقابت های قهرمانی جهان در کشور مصر با نتیجه ۱۵ بر ۱۰ از سد حریف هندی اش گذشت، اما در ادامه دور دوم ۱۴ بر ۱۵ نتیجه را به اشمیت آلمانی واگذار کرد.

منبع:

1401/05/02
23:03:23
0.0 از 5
310
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , تساوی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد