انجمن گلف NCGU

بازیهای کشورهای اسلامی مأموریت بعدی نایب قهرمان پارالمپیک

بازیهای کشورهای اسلامی مأموریت بعدی نایب قهرمان پارالمپیک

انجمن گلف: نایب قهرمان پارالمپیک توکیو در رشته تیروکمان، بازیهای کشورهای اسلامی را مأموریت بعدی خود عنوان نمود و اظهار داشت: تلاشم بر این است که مدال نقره پارالمپیک توکیو را در این مسابقات به طلا تبدیل کنم.


رمضان بیابانی در گفتگو با ایسنا، در ارزیابی از وضعیت خود جهت شرکت در بازیهای کشورهای اسلامی، اظهار نمود: پس از پارالمپیک توکیو چون هدف بعدی بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین بود، اردوها به صورت مرتب ادامه داشت و تمرینات متوقف نشده است، البته پس از توکیو در مسابقات جهانی فزاغ امارات در کامپوند تیمی به مدال طلا دست یافتم و هم اکنون هم تمام تمرکز خویش را معطوف بازیهای کشورهای اسلامی کرده ام تا در نخستین حضورم در این بازیها به خوشرنگ ترین مدال دست پیدا کنم.
وی در پاسخ به این پرسش که عدم حضور در مسابقات جهانی آمریکا چقدر از نظر روحی بر روی شما تأثیر داشت، اضافه کرد: با تمرینات خوبی که پس از پارالمپیک توکیو داشتم، تلاش داشتم بهترین عملکرد را در آمریکا داشته باشم که متاسفانه شرایط اعزام به این مسابقات فراهم نشد، به هر صورت بازیهای کشورهای اسلامی مأموریت بعدی من است و برای کسب بهترین مدال در این بازیها تلاش خواهم کرد.
نایب قهرمان پارالمپیک توکیو پیرامون این پرسش که آیا از نظر تجهیزات جهت شرکت در بازیهای کشورهای اسلامی مشکل خاصی دارید یا خیر؟ اظهار داشت: چون اغلب تجهیزاتم پیش از شرکت در پارالمپیک توکیو بروزرسانی شده است، مشکل خاصی وجود ندارد. تنها چیزی که پیش از اعزام باید در اختیار ورزشکاران گذاشته شود، تیر و سرتیر است که امیدوارم با حمایت کمیته ملی المپیک و فدراسیون تیروکمان این مسئله هم حل شود.
بیابانی در انتها زمان برگزاری آخرین اردوی تیم ملی کامپوند جهت شرکت در بازیهای کشورهای اسلامی را 8 مرداد عنوان نمود و اضافه کرد: این اردو تا 16 مرداد ادامه خواهد داشت، تمام تلاشم بر این است که در بازیهای کشورهای اسلامی در بخش انفرادی و تیمی کامپوند با کسب خوش رنگ ترین مدال زحمات مربیان خویش را جبران کنم.
منبع:

1401/04/29
12:47:31
0.0 از 5
312
تگهای خبر: المپیك , بازی , تجهیزات , تمرین
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان انجمن گلف
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد