انجمن گلف NCGU
عضو مجمع دوومیدانی تهران:

درخواست مجمع فوق العاده حق قانونی ماست

درخواست مجمع فوق العاده حق قانونی ماست

انجمن گلف: عضو مجمع دوومیدانی استان تهران در مورد عملكرد رئیس هیات دوومیدانی تهران ادعاهایی را بیان نمود.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، اعضای مجمع دوومیدنی استان تهران در نامه ای به مدیر كل ورزش و جوانان تهران نسبت به عملكرد ایرجی، رئیس هیات دوومیدانی این استان اعتراض كردند و خواهان برگزاری مجمع فوق العاده و رسیدگی به مشكلات این هیات شده اند.

مصطفی جنتی، یكی از اعضای این مجمع در گفت و گو با ایسنا در مورد اعتراض اعضا به عملكرد رئیس هیات دوومیدانی تهران بیان كرد: آقای ایرجی دی ماه ۹۷ در انتخابات هیات بعنوان كاندیدا شركت كرد و رای آورد. من هم به او رای دادم اما قانون به اعضای هیات های ورزشی اجازه داده كه اگر رئیس انتظارات اعضای مجمع و جامعه ورزشی را برآورده نكرد، رای خودرا پس بگیرند. ما هم از اداره كل ورزش و جوانان تهران این درخواست را داشتیم كه كاملا مطابق با اساسنامه و درست است.

او در این مورد ادعا كرد: آقای ایرجی در شرایطی كه برای ریاست هیات وقت نداشت، وارد مجمع شد و كارش را با شعارهای جذاب آغاز كرد. وی در اداره كل آموزش و پرورش مشغول به كار است و حتی برای كارهای شخصی خود هم وقت ندارد، تا ساعت ۵ درگیر است و نمی تواند به هیات بیاید. یكی از شعارهایش این بود كه آموزش و پرورش را به ورزش تهران وصل می كنم اما اتفاق خاصی نیفتاد. كسی كه وقت ندارد حداقل به دیگران اختیار می دهد اما او حتی وقت اختیار دادن به دیگران را هم ندارد!

جنتی بیان كرد: آقای ایرجی حتی وقت جلسه تشكیل دادن هم نداشت و حدودا هیچ كمیته ای ندارد. البته از زمانی كه متوجه شد تحركاتی مقابل او در حال انجام می باشد چند اقدام حدودا بی فایده انجام داده است. در ۱۱ ماه قبل هیات نایب رییس بانوان نداشت اما در همین چند روز برای نایب رییس بانوان ابلاغ زده است. علاوه بر این هیات رئیسه ای نداشت كه در همین چند روز دو نفر را بعنوان هیات رئیسه انتخاب نموده است. از جانب دیگر او اعضا را تحت فشار قرار داده كه امضاهایشان را پس بگیرند.

جنتی با اشاره به اینكه ما برای ایجاد تغییر به ایرجی رای دادیم اما هیچ اتفاقی نیفتاده است، ادعا كرد: مگر هیات چقدر درآمد دارد كه همین مقدار هم از بین برود. حدود پنج برنامه تا به امروز در سطح كشور برگزار شده اما ایرجی هیچ برنامه ای برای پاداش و تشویق مربیان نداشته است. حق الزحمه داوری و مربیان پرداخت نشده است و هیچ برنامه ای برای هیات های شهرستان ها نداشته است اما همین پول صرف موارد دیگری شده است.

او همین طور اظهار داشت: رئیس هیات بخاطر برخی مشكلاتش حق امضایش را به كسی دیگر بعنوان دبیر تفویض كرده است در صورتیكه در اساسنامه قید شده رئیس هیات در صورت غیبت می تواند امضایش را تفویض كند اما او حاضر و آماده در دفتر خود نشسته و امضایش را به دیگری تفویض كرده است. در خواست ما از اداره كل این است كه طبق قانون عمل كنند و جلوی ما را نگیرند.

عضو مجمع دوومیدانی تهران در مورد اینكه اداره كل از ایرجی خواسته تا با معترضان صحبت كند، اظهار داشت: گویا آقای ایرجی با چند نفر از اعضای مخالف صحبت كرده بود و رضایت آنها را جلب نكرده بود. روز گذشته كه در اداره كل بودم با شنیدن این مساله كه نظر برخی مخالفان جلب شده، خیلی تعجب كردم حتی مسئولان اداره كل به یكی از معترضان زنگ زدند كه گفت ایرجی با او صحبت كرده اما راضی نشده و بر اعتراضش پافشاری دارد.

منبع:

1398/09/05
20:49:41
5.0 از 5
4664
تگهای خبر: آموزش , تیم , داور , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد