انجمن گلف NCGU
ملی پوش شنا:

اهتمام می نماییم در قونیه بهترین خودمان باشیم

اهتمام می نماییم در قونیه بهترین خودمان باشیم

انجمن گلف: سینا غلامپور اظهار داشت: ما در اردوی ملی خودرا برای هر مسابقه ای آماده می نماییم و تلاشمان این است که بهترین خودمان را در قونیه نشان دهیم.


سینا غلامپور در گفت و گو با ایسنا، درباب لغو اردوی تیم ملی شنا در ارمنستان اظهار نمود: زیاد در جریان این اردوها نیستم. اگر در اردوی ارمنستان شرکت می کردیم هم به من و هم به ملی پوشان خیلی کمک می شد. من قبلا هم تجربه حضور در این کمپ را داشته ام. این کمپ در ارتفاع و از سطح اقیانوس بالاتر است و و ارتفاع 4 هزار متری دارد. این شرایط در هر کشوری به آسانی پیدا نمی گردد.
ملی پوش شنا اظهار داشت: تاثیر تمرین در کمپ ارمنستان روی شناگران چندین برابر است چون سطح اکسیژن آنجا نسبت به محیط های تمرینی ما پایین تر است. زمانی که ورزشکاران در این ارتفاع تمرین کنند و در سطح دریا مسابقه می دهند شرایط بهتری خواهند داشت. ترکیه میزبان مسابقات کشورهای اسلامی هم در سطح اقیانوس است و ارتفاع آن نسبت به ارمنستان پایین تر است. به همین خاطر تمرین در این شرایط بسیار کمک کننده خواهد بود.
وی در پاسخ به این پرسش که اگر به این اردو اعزام نشوند شرایط حضور در مسابقات کشورهای اسلامی مشکل تر نخواهد بود؟ اظهار داشت: ما در اردوی ملی خودرا برای هر مسابقه ای آماده می نماییم. اگر به اردوی ارمنستان برویم خیلی شرایط بهتر خواهد بود اگر هم نرویم شناگران با همین شرایط که هست تمرین می کنند. اهتمام می نماییم بهترین خودمان را در قونیه نشان دهیم.
غلامپور با اشاره به حضورش در مسابقات سیزم (ارتش های جهان) در روسیه اظهار نمود: چون خیلی اردوها بصورت متمرکز نبود از شرایط شناگران دیگر خبر ندارم. ولی شرایط تمرینی خودم خوب است. پیش از بازی های کشورهای اسلامی هم مقرر است در مسابقات سیزم در کشور روسیه شرکت کنم تا با آمادگی کامل در مسابقات کشورهای اسلامی شرکت کنم.
ملی پوش شنا در آخر اظهار داشت: 9 نفر به بازیهای کشورهای اسلامی اعزام می شوند که اسامی هم مشخص است. من در انفرادی در کرال سینه مسابقه می دهم و در تیمی هم به بقیه ملی پوشان کمک می کنم.
منبع:

1401/04/25
19:26:36
0.0 از 5
355
تگهای خبر: بازی , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد