انجمن گلف NCGU
گفتگوی انجمن گلف با مهرداد علی قارداشی

تنیس روی میز به دنبال تکرار قهرمانی بازیهای کشورهای اسلامی

تنیس روی میز به دنبال تکرار قهرمانی بازیهای کشورهای اسلامی

انجمن گلف: رئیس فدراسیون تنیس روی میز اظهار داشت: انتظار بالایی داریم که بازیکنان مدالهای دوره قبل بازیهای کشورهای اسلامی را تکرار کنند.


مهرداد علی قارداشی در گفت و گو با ایسنا درباره انتظاری که از تنیس روی میز مردان در بازی های کشورهای اسلامی وجود دارد، بیان کرد: شرایط بازیکنان خوب است. دوره قبل بازی ها علاوه بر قهرمانی تیمی، در انفرادی مدال طلا و نقره گرفتیم بعد از این تیم انتظار بالایی داریم. هر چند در بازی های کشورهای اسلامی قونیه تعداد کشورهای شرکت کننده بیشتر شده است اما امیدوار هستم بازیکنان بتوانند نتیجه دوره قبل را تکرار کنند. تیم ما با ترکیب برادران عالمیان، امیر حسین هدایی و افشین نوروزی در بازی های کشورهای اسلامی شرکت می کند که تیم یکدست و خوبی داریم.
قارداشی در پاسخ به این پرسش که با توجه به این که برادران عالمیان و امیرحسین هدایی مدت زمان زیادی در لیگ اروپایی بودند، فدراسیون تا چه اندازه در جریان وضعیت آنها است؟ اشاره کرد: بطور کامل در جریان وضعیت آنها هستیم. هماهنگ کردیم در چند مسابقه شرکت کردند. سرمربی تیم ملی نیز در تماس با آنها است و کلیپ های تمرینی خودرا ارسال می کنند. در مسابقات مجارستان امیرحسین هدایی شرکت می کند و نیما و نوشاد عالمیان به سبب این که بصورت فشرده در مسابقات بودند، تصمیم گرفتند شرکت نکنند و در بابل تمرینات را انجام می دهند.
او اضافه کرد: آنها در کوران مسابقات اروپایی بودند و سطح لیگ اروپایی نیز بالاتر از لیگ ایران است و بازیکنان قوی تری دارد. حضورشان در لیگ اروپایی و رقابت با بازیکنان قوی تر برای آمادگی آنها بهتر است.
قارداشی در مورد نیاز بازیکنان به حضور در مسابقات برای ارتقای رنکینگ اظهار داشت: برخی فدراسیون ها بخاطر قوانین فدراسیون جهانی خود نیاز به اسپانسر و منابع دولتی دارند تا بازیکنان در مسابقات بین المللی شرکت نمایند. ضرورت جذب منابع مالی در فدراسیون ما خیلی زیاد است. ما این روزها جلساتی داریم تا منابع مالی جذب نماییم.
رئیس فدراسیون تنیس روی میز در پاسخ به این پرسش که از این پس بیشتر شاهد حضور بازیکنان در مسابقات بین المللی هستیم؟ اشاره کرد: امیدواریم. گزارش های شورای برون مرزی را ببینید، تنیس روی میز در سال ۱۴۰۰ بعداز فوتبال و والیبال بیشترین اعزام را داشته است. با اینحال بخاطر شرایط رنکینگ و ضرورت حضور در مسابقات، باید شرایطی را فراهم نماییم که بازیکنان بیشتر در مسابقات باشند.
منبع:

1401/04/18
21:46:00
0.0 از 5
288
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تمرین , تنیس
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد