انجمن گلف NCGU

انتقاد رئیس فدراسیون بخاطر بودجه ای که به ناشنوایان اختصاص پیدا نکرد

انتقاد رئیس فدراسیون بخاطر بودجه ای که به ناشنوایان اختصاص پیدا نکرد

رئیس فدراسیون ناشنوایان با انتقاد نسبت به عدم اختصاص بودجه به این فدراسیون از طرف مجلس، اظهار داشت: از کمیسیون فرهنگی مجلس انتظار بیشتری داشتیم.


مهران تیشه گران در گفت و گو با ایسنا، درباره میزان کمک کمیسیون فرهنگی مجلس به فدراسیون ناشنوایان، اظهار نمود: هیچ بودجه ای از جانب مجلس به ناشنوایان تخصیص پیدا نکرده و دراین زمینه انتظار بیشتری از کمیسیون فرهنگی داشتیم.
وی اظهار داشت: اگر قرار بود مجلس به فدراسیونها کمک نماید باید این کمک شامل تمام فدراسیونها می شد، حتی می توانست این بودجه را در اختیار وزارت ورزش یا کمیته ملی المپیک قرار دهد تا خود برحسب عملکرد فدراسیونها این بودجه را در اختیار آنها قرار دهد، به هر صورت این کار مجلس درست نبود و بنظر می رسد فدراسیونهایی که بودجه دریافت کرده اند باید وزارت ورزش و جوانان اعتبارات کمتری را امسال برای آنها در نظر بگیرد.
ایشان سپس با اشاره به اعزام تیم شطرنج برای نخستین بار به مسابقات قهرمانی آسیا در اردن، اضافه کرد: شطرنج بازان برتر ناشنوا که در مسابقات انتخابی تیم ملی شناسایی شده اند، جهت اعزام به مسابقات آسیایی که شهریورماه در اردن برگزار می شود، به تیم ملی دعوت خواهند شد.
رئیس فدراسیون ناشنوایان همین طور از اعزام تیم فوتسال به مسابقات جهانی در مالزی آگاهی داد و اشاره کرد: مسابقات جهانی فوتسال ناشنوایان در رده سنی جوانان و بزرگسالان آذرماه در مالزی برگزار می گردد که برای شناسایی نفرات اعزامی و تشکیل تیم ملی فوتسال، شهریورماه مسابقات انتخابی تیم ملی در بابلسر برگزار می شود.
تیشه گران در آخر همین طور از برگزاری مسابقات آسیایی تنیس روی میز ناشنوایان اسفندماه به میزبانی ایران آگاهی داد.1401/04/17
20:02:14
0.0 از 5
315
تگهای خبر: المپیك , تنیس , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان انجمن گلف
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد