انجمن گلف NCGU

آخر بلاتکلیفی ژیمناستیک و دوچرخه سواری؟

آخر بلاتکلیفی ژیمناستیک و دوچرخه سواری؟

نتیجه جلسه ای که کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش با سرپرستان فدراسیون دوچرخه سواری و ژیمناستیک داشتند، خوب بوده است و فرایند انتخابات این فدراسیون بزودی شروع می شود.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، بعد از دیداری که حمید سجادی وزیر ورزش و رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک با نمایندگان فدراسیون های جهانی ژیمناستیک و دوچرخه سواری در سوییس داشتند، به نظر می آید، موانع برای برگزاری انتخابات این دو فدراسیون بلاتکلیف درحال برطرف شدن است.

سرپرستان فدراسیون های ژیمناستیک و دوچرخه سواری روز گذشته جلسه ای را با مسؤلان کمیته ملی المپیک داشتند و در این نشست محمد پولادگر معاون قهرمانی و علی رغبتی مدیر کل دفتر نظارت و برنامه ریزی بعنوان نمایندگان وزارت ورزش شرکت کردند.

در این جلسه در مورد نقطه نظراتی که این دو نهاد در مورد اساسنامه فدراسیون ها داشتند و نکاتی که فدراسیون های جهانی این دو رشته عنوان کرده بودند، صحبت و قرار شد این دو فدراسیون با رایزنی با فدراسیون های جهانی و تبعیت از قوانین و مقررات به سمت برگزاری انتخابات بروند. با عنایت به این که نتیجه این جلسه خوب بوده است به نظر می آید مشکل اساسنامه ای این دو فدراسیون دیگر حل شده باشد و مورد تایید نهایی فدراسیون های جهانی هم قرار بگیرد.

البته سرپرستان این دو فدراسیون امروز (چهارشنبه) جلسه ای هم با رئیس دفتر امور مشترک فدراسیون های وزارت ورزش دارند تا زمان ثبت نام انتخابات و برگزاری مجمع را تعیین کنند.

فدراسیون دوچرخه سواری و ژیمناستیک مدت زمان زیادی است که در بلاتکلیفی به سر می برند و این انتظار هست که چون مشکل اساسنامه ای این دو فدراسیون درحال برطرف شدن است، وزارت ورزش هر چه زودتر انتخابات این دو فدراسیون را برگزار کند.

منبع:

1401/04/15
14:21:50
0.0 از 5
345
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد