انجمن گلف NCGU
گل محمدی:

اعضای مجمع دوومیدانی تهران قانع نشوند مجمع فوق العاده می گذاریم

اعضای مجمع دوومیدانی تهران قانع نشوند مجمع فوق العاده می گذاریم

به گزارش انجمن گلف مدیر كل ورزش و جوانان استان تهران می گوید تا آخر هفته وضعیت برگزاری مجمع فوق العاده هیات دوومیدانی استان تهران مشخص می شود اما رئیس فعلی هم اكنون مشكل قانونی برای ریاست این هیات ندارد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، اعضای مجمع دوومیدانی استان تهران در نامه ای به اداره كل ورزش و جوانان استان تهران خواهان برگزاری مجمع فوق العاده و رسیدگی به امور این هیات شده اند.

رضا گل محمدی، مدیر كل ورزش و جوانان استان تهران در مورد اعتراض اعضای مجمع هیات دوومیدانی تهران به ایسنا اظهار داشت: به آقای ایرجی، رئیس هیات دوومیدانی استان تهران یك هفته (تا جمعه، ۸ آذر) مهلت دادیم تا با اعتراض كنندگان صحبت كند، اعتراضاتشان را بشوند و توضیح بدهد، اگر قانع شدند كه هیچ اما اگر قانع نشدند مجمع فوق العاده برگزار می گردد و هر تصمیمی كه مجمع بگیرد، اجرایی می شود.

او در پاسخ به این سؤال كه تا آخر هفته هیچ اقدامی در این زمینه انجام نمی دهید؟ بیان كرد: خیر. برگزاری مجمع فوق العاده تشریفاتی دارد، ابتدا ما در مورد این نامه اعتراضی نظر می دهیم، سپس نامه اعضا را با نامه اداره كل برای سرپرست فدراسیون می فرستیم و او تاریخ مجمع را مشخص می كند.

گل محمدی در مورد محور اعتراضات اعضای مجمع استان تهران اظهار داشت: اعتراضات در مورد وقت نگذاشتن آقای ایرجی برای هیات، نبود فرصت برای دیده شدن اعضا و عدم پشتیبانی از جامعه ورزشی، مربیان و قهرمانان این رشته بوده و نامه ای كلی است اما به هر حال اعضای مجمع این حق را دارند و ما هم به حق آنها احترام می گذاریم.

او در پاسخ به این سؤال كه آقای ایرجی مشكل قانونی برای ریاست هیات ندارد؟ اظهار داشت: خیر. اگر مشكلی داشت كه مراجع حتما به ما اعلام می كردند ازاین رو او هیچ مشكل قانونی برای ریاست هیات ندارد اما در قانون ذكر شده كه در صورت اعتراض اعضای مجمع می توان بر مبنای فرایندی تقاضای مجمع فوق العاده كرد.

مدیر كل ورزش و جوانان استان تهران در پاسخ به این سؤال كه آیا این ادعا درست است كه آقای ایرجی به علت اینكه بدهكار بانكی است حق امضا ندارد و امضاهایش را افراد دیگری انجام دادند؟ بیان كرد: تمام این موارد در مجمع بررسی می شود. اگر اعضا اعتراضی داشته باشند كه احتیاج به ورود مراجع نظارتی باشد اول سازمان بازرسی اداره كل به قضیه ورود می كند و بعد سایر اقدامات انجام می شود. هم اكنون اعضا اعتراضی داشتند كه این اعتراض به معاونت من ارجاع داده شده است. به آقای ایرجی یك هفته وقت دادیم تا با معترضان صحبت كنند، اگر تعداد افراد اعتراض كننده تقلیل پیدا كند، مجمع فوق العاده برگزار نمی گردد در غیر این صورت مجمع طبق قانون برگزار می گردد. تا آخر هفته هم اگر دوستان بر این اعتراض باقی بمانند به سرپرست فدراسیون نامه می دهم و تقاضای افراد را برای آنها ارسال می كنم.
1398/09/05
15:07:57
5.0 از 5
4091
تگهای خبر: تیم , فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد