انجمن گلف NCGU

پرمدال ترین شناگر معلول ایران به دنبال افتخارآفرینی در کشورهای اسلامی

پرمدال ترین شناگر معلول ایران به دنبال افتخارآفرینی در کشورهای اسلامی

پرمدال ترین شناگر ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا اظهار داشت: با تمرینات منسجم و خوبی که طی یکسال گذشته تابحال داشتم، تلاش دارم در بازی های کشورهای اسلامی همانند جاکارتا باردیگر افتخارآفرینی کنم.شاهین ایزدیار در گفتگو با ایسنا، در ارزیابی از وضعیت خود جهت شرکت در بازی های کشورهای اسلامی، اظهار نمود: با عنایت به اینکه طی یکسال گذشته درحال آماده سازی خود جهت شرکت در بازیهای پاراآسیایی چین بودم و تمریناتم به صورت مداوم ادامه داشت، برای حضور در بازی های کشورهای اسلامی در شرایط بسیار خوبی قرار دارم و تلاشم بر این است که همانند جاکارتا باردیگر در شنا افتخارآفرینی کنم.
وی در پاسخ به این پرسش که در چه موادی در بازیهای کشورهای اسلامی شرکت خواهید کرد، اظهار داشت: در تمام مواد آمادگی شرکت در این بازی ها را دارم، مگر اینکه مسابقات نزدیک به هم باشد و شرایط حضور در تمام مواد شنا فراهم نشود.
عضو تیم ملی پاراشنا پیرامون این پرسش که آیا شناختی نسبت به حریفان خود دارید یا خیر؟ خاطرنشان کرد: رشته پاراشنا چون برای نخستین بار در بازی های کشورهای اسلامی حضور پیدا می کند، شناختی نسبت به حریفان خود در ترکیه ندارم اما تلاش خواهم کرد که بهترین اتفاقات برای من رقم بخورد.
ایزدیار یکی از اشکالات شناگران جهت شرکت در بازیهای کشورهای اسلامی را حذف برخی کلاس ها عنوان نمود و اضافه کرد: میزبان برای اینکه بتواند آمار مدال آوری خویش را در بعضی از ماده های شنا افزایش دهد، به کشورها مجوز شرکت تنها در برخی از کلاس هارا داده و همین مسئله سبب شده تا شناگران مطرح و خوب شرایط شرکت در مسابقات را نداشته باشند. البته این قانون شامل کلاس من نمی گردد و در این دوره از بازی های کشورهای اسلامی امکان حضور در تمام ماده های شنا را دارم.
او در آخر پیرامون این پرسش که آیا از نظر تجهیزات و امکانات جهت شرکت در بازیهای کشورهای اسلامی مشکل خاصی دارید یا خیر؟ تصریح کرد: فدراسیون جانبازان و معلولین هم اکنون بهترین شرایط را برای ما در استخر آزادی فراهم نموده و مشکل خاصی وجود ندارد، تنها دغدغه ای که دارم صدمه دیدگی کتفم است که در تمرینات تا حدودی اذیتم می کند، هرچند پزشک معالجم تاکید کرده که برای کاهش درد باید تمریناتم را کاهش دهم اما چاره ای ندارم و با همین وضعیت باید خویش را در بهترین شرایط برای بازی های کشورهای اسلامی آماده کنم.

1401/04/13
10:34:58
0.0 از 5
379
تگهای خبر: بازی , پزشك , تجهیزات , تمرین
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد