انجمن گلف NCGU
شعبانی بهار:

منتظر بازگشت زهرا نعمتی به تیروکمان هستیم

منتظر بازگشت زهرا نعمتی به تیروکمان هستیم

انجمن گلف: رئیس فدراسیون تیروکمان اظهار داشت: باتوجه به اینکه سال آینده بازی های مهمی را در تیروکمان پیش رو داریم، منتظر بازگشت زهرا نعمتی و شروع تمریناتش در تیروکمان هستیم.غلامرضا شعبانی بهار در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: یکی از برنامه های اصلی فدراسیون در دوره ی جدید ریاست من تقویت کادر فنی و بالا بردن سطح اطلاعات و دانش مربیان خواهد بود که برای رسیدن به این هدف اهتمام داریم یا مربیان خودرا به خارج از کشور بفرستیم و یا مربی خارجی به کشور بیاوریم تا سطح علمی مربیان داخلی را افزایش دهیم.
وی با اشاره به اینکه برنامه ریزی اصلی ما ۲۰۲۸ است، اظهار داشت: اهداف و برنامه ریزی اصلی ما ۲۰۲۸ است، اهتمام داریم با تقویت کادر فنی بتوانیم در بازی های آسیایی و جهانی ۲۰۲۸ شرایط خودرا برای مدال آوری نزدیک نماییم، دیگر وقت تجربه اندوزی نیست.
رئیس فدراسیون تیروکمان جوانگرایی و بها دادن به نوجوانان و جوانان را از دیگر برنامه های فدراسیون در آینده عنوان نمود و اضافه کرد: نگاه به نوجوانان و جوانان در اولویت اصلی کار فدراسیون است تا بر طبق برنامه پیشنهادی فدراسیون جهانی روند کار را به درستی و هدفمند پیش ببریم.
وی همین طور حضور در مجامع بین المللی، شرکت در کلاسهای ارتقاء داوری، مربیگری و کسب جایگاه در کنفدراسیون آسیایی و جهانی را از دیگر برنامه های فدراسیون عنوان نمود.
شعبانی بهار پیرامون این پرسش که در جهت رفع اشکال تجهیزات کمانداران آیا برنامه خاصی دارید یا خیر؟ اشاره کرد: تلاش فدراسیون همیشه تامین تجهیزات برای کمانداران تا جایی که اعتبارات به ما اجازه داده است، البته این تجهیزات شامل کمان نیست و ما برای هیچ ورزشکاری توان خرید کمان را نداریم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا همچنان با کمبود اعتبارات مواجه هستید یا خیر؟ اظهار نمود: تا به امروز وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک حمایت خوبی از فدراسیون تیروکمان داشتند که امیدوار هستم این حمایت ها همچنان ادامه داشته باشد.
رئیس فدراسیون تیروکمان درباره وضعیت زهرا نعمتی برای بازگشت به تیروکمان، اظهار داشت: بازگشت زهرا نعمتی به تمرینات تیروکمان بستگی به تصمیم خودش دارد، البته اصرار داشتیم چون سال آینده بازی های مهمی را پیش رو داریم و نیازمند به حضور وی هستیم، زودتر به تمرینات بازگردد که هنوز خبری نیست و همچنان منتظر بازگشت او به تیروکمان هستیم.
وی همین طور درباب تغییرات در کادر فنی ریکرو و کامپوند اظهار نمود: این مساله نیز درحال بررسی است که برای حضور در بازی های آسیایی کادر فنی تیروکمان را تقویت نماییم.
شعبانی بهار در آخر درباب حضور تیم ریکرو در بازی های کشورهای اسلامی اظهار داشت: در رشته کامپوند با تیم کامل اما در ریکرو تنها با ۴ نفر (۳ ورزشکار مرد و یک زن) در این بازی ها شرکت خواهیم کرد.1401/04/11
20:12:39
0.0 از 5
326
تگهای خبر: المپیك , بازی , تجهیزات , تمرین
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد