انجمن گلف NCGU

انصراف عالمیان ها از مسابقات تنیس روی میز مجارستان

انصراف عالمیان ها از مسابقات تنیس روی میز مجارستان

انجمن گلف: دو ملی پوش تنیس روی میز ایران از حضور در مسابقات مجارستان انصراف دادند.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، بازیکنان ملی پوش تنیس روی میز ایران بعد از اختتام لیگ های اروپایی، در مسابقات بین المللی شرکت کردند تا برای حضور در بازی های کشورهای اسلامی و سپس قهرمانی جهان آماده شوند.
نوشاد و نیما عالمیان، امیر حسین هدایی و امین احمدیان در تورهایی کروواسی و اسلوونی شرکت کردند و طبق برنامه قرار بود که در مسابقات مجارستان هم شرکت نمایند و سپس به ایران برگردند و اردوهای آمادگی برای بازی های قونیه اجرا شود.
برادران عالمیان تصمیم گرفتند از حضور در مسابقات مجارستان انصراف دهند و فقط هدایی و احمدیان نمایندگان ایران در این مسابقات هستند.
نوشاد به سبب خستگی زیاد، از مسابقات انصراف داد و نیما هم پس از مسابقه اسلوونی گرفتار لطمه دیدگی از ناحیه کمر شد و همین طور تکلیف حضورش در جدول مسابقات مجارستان مشخص نبود بدین جهت از حضور در مسابقات مجارستان کناره گیری کرد.
با توجه به این که بازیکنان ایران مدتی در تورهای جهانی شرکت نکرده بودند، در رنکینگ جهانی افت داشتند اما بعد از حضور در تورهای اسلوونی و کرواسی ارتقاء جایگاه داشتند.
*رنکینگ چهار ملی پوش ایران:
۸۳- نوشاد عالمیان
۱۱۰- امیرحسین هدایی
۱۳۸- نیما عالمیان
۱۶۰- امین احمدیان

منبع:

1401/04/10
13:27:29
0.0 از 5
325
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تنیس , قهرمانی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد