انجمن گلف NCGU
مدیركل ورزش و جوانان استان هرمزگان:

عملیات بازسازی ورزشگاه خلیج فارس و سالن فجر بندرعباس در حال انجام می باشد

عملیات بازسازی ورزشگاه خلیج فارس و سالن فجر بندرعباس در حال انجام می باشد

انجمن گلف: هرمزگان مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان اظهار داشت: عملیات بازسازی موقتی ورزشگاه خلیج فارس و سالن فجر بندرعباس هم در حال انجام می باشد.مظفر خادمی در گفت و گو با ایسنا، اضافه کرد: با عنایت به حضور نمایندگان هرمزگان در لیگ های کشوری و نیاز مبرم به بازسازی مجموعه های ورزشی خلیج فارس و سالن فجر بندرعباس با هماهنگی استانداری هرمزگان و وزارت ورزش و جوانان و اختصاص بخشی از بودجه لازم عملیات بازسازی شروع شده است.

وی با اشاره به اینکه ترمیم صندلی های ورزشگاه خلیج فارس، تقویت نور، بهسازی رختکن ها و سیستم تهویه و دیوار کشی بخشی از ورزشگاه همچون این اقدامات است، افزود: البته تمامی این اقدامات احتیاج به تأمین بودجه لازم دارد که امیدوارم با همکاریهای صورت گرفته محقق شود.

خادمی ضمن اشاره به صعود تیم فوتسال صنایع هرمزگان به لیگ برتر، تصریح کرد: این صعود اتفاقی نیست. استان هرمزگان پتانسیل و ظرفیت خیلی از رشته های ورزشی را دارد که یکی از این رشته ها فوتسال است. ما استعداد های بسیار زیادی را در ورزش استان هرمزگان داریم که ثمره آن این صعود تیم به لیگ برتر است و خواهش من این است که تمامی مسؤلان همچنان در این راه کمک کنند تا بتوانیم در ورزش حرفه ای گام های بسیار خوبی را برداریم.

وی افزود: مردمی بودن و ورزشی بودن مسئولین و حس همکاری در استان سبب شد که همه دست به دست یکدیگر دهند و کمک کنند تا این آرامش به ورزش استان هرمزگان باز گردد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان پ ضمن اشاره به ایجاد زیر ساخت های ورزشی جدید در استان هرمزگان اظهار داشت: ما سال جاری چندین سالن ورزشی و زمینهای چمن مصنوعی را در شهرستان ها و روستا های استان برای افتتاح داریم و در حوزه زیر ساخت ها در سالن های ورزشی هم رشد چشم گیری خواهیم داشت و امیدواریم با کمک یکدیگر موفقیت های بیشتری را در استان رقم بزنیم.

گفت و گو از پرنیان بلوچی، خبرنگار ایسنا

منبع:

1401/04/07
23:12:31
0.0 از 5
360
تگهای خبر: تیم , لیگ برتر , ورزش , ورزشگاه
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان انجمن گلف
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد