انجمن گلف NCGU

فیروزجا همچنان در حسرت یک پیروزی!

فیروزجا همچنان در حسرت یک پیروزی!

انجمن گلف: علیرضا فیروزجا با عملکرد ضعیف خود در رقابت های کاندیداها تابحال ۱۳ واحد ریتینگ زنده خویش را از دست داده است.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، علیرضا فیروزجا که در رقابت های کاندیداهای شطرنج شرکت کرده است در دور هشتم این مسابقات به مصاف رجبوف رفت و به تساوی رسید. این تساوی درحالی برای فیروزجا به دست آمد که این شطرنج باز با ریتینگ ۲۷۹۳ در این مسابقات حضور دارد درحالی که حریف آذربایجانی او با ریتینگ ۲۷۵۳ مقابل عیلرضا ظاهر شد.
فیروزجا که در حسرت یک پیروزی همچنان باقی مانده، عملکرد خوبی از خود در این مسابقات نشان نداده به ۶ تساوی و دو شکست رسیده است. فیروزجا با عملکرد ضعیف خود تابحال حدود با کاهش ۱۳ واحدی ریتینگ روبرو شده است و با ۳ امتیاز به همراه رجبوف و دودا قعر نشین این مسابقات است.
نپومنیشی روسی که با پرچم فدراسیون جهانی در این رقابت ها دست به مهره شده با ۶ امتیاز صدرنشین است. همینطور کاروآنا آمریکایی با ۵ امتیاز تعقیب کننده جدی صدر این مسابقات به شمار می آید.
به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، این رقابت ها در مادرید اسپانیا با حضور هشت شطرنج باز در حال پیگیری است. دین لیرن از چین، فیروزجا از فرانسه، کاروانا از آمریکا، نپومنیشی از روسیه، راپورت از مجارستان، ناکامورا از آمریکا، رجبوف از آذربایجان و دودا از لهستان هشت شطرنج باز این مسابقات هستند.
نفر اول این مسابقات می تواند ۴۸ هزار یورو را به جیب بزند درحالی که نفر دوم ۳۶ هزار یورو را برنده خواهد شد.1401/04/06
12:31:57
0.0 از 5
468
تگهای خبر: برند , پیروزی , تساوی , رقابت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد