انجمن گلف NCGU
دو سال پس از لیگ برتری شدن آلومینیوم؛

استادیوم امام خمینی(ره) اراک همچنان اندر خم کوچه نقصها

استادیوم امام خمینی(ره) اراک همچنان اندر خم کوچه نقصها

انجمن گلف: مرکزی در حالیکه دوسال از صعود تیم فوتبال آلومینیوم اراک به لیگ برتر می گذرد، همچنان استادیوم ۱۵ هزار نفری امام خمینی(ره) اراک نقصها و مشکلات زیادی برای میزبانی از مسابقات لیگ برتر دارد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، فصل گذشته هم در چندین هفته، خبرها از عدم واگذاری میزبانی مسابقات به تیم آلومینیوم حکایت داشت که با رایزنی مسؤلان و به لطف بدون تماشاگر بودن بازی ها، این اتفاق رخ نداد، اما این روزها سازمان لیگ با حساسیت بیشتری به مبحث تجهیز کامل استادیوم های لیگ برتر ورود کرده و این نگرانی در میان اهالی فوتبال اراک وجود دارد که در فصل جدید میزبانی تیم آلومینیوم گرفتار مشکل شود.
در همین ارتباط محمد رجائیان مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار نمود: مطمئنا تیم آلومینیوم اراک برای حضور سرافرازانه و مقتدرانه در رقابت های لیگ برتر فصل بیست و دوم، به همکاری و مساعدت همه مدیران دستگاههای اجرایی مرتبط نیاز دارد.
وی افزود: اصلی ترین مبحث مورد نظر، واگذاری ۱۰ ساله مجموعه ورزشی امام خمینی(ره) اراک بر مبنای ماده ۲۷ قانون الحاقی است که با مذاکرات انجام شده با مدیرکل ورزش و جوانان استان، مقدمات کار فراهم شده و با عنایت به آغاز مسابقات لیگ برتر از مردادماه، تسریع در روند واگذاری احتیاج به دستور و پیگیری مسؤلان دارد. از سوی دیگر رفع نقصها و نزدیک کردن این استادیوم به استانداردهای مورد نظر فدراسیون احتیاج به انجام تعمیرات عمرانی در گوشه و کنار مجموعه دارد که این مورد در سایه حمایت مسؤلان انجام پذیر خواهد بود.
مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک اظهار نمود: در این خصوص احتیاج به اجرای پروژه های زودبازده و بهسازی برخی مکان هاست که باید با مشارکت ریالی اداره کل ورزش و جوانان و باشگاه آلومینیوم اجرایی شود، ضمن این که با عنایت به وجود شرکتهای بزرگ صنعتی که اکثرا از بهترین و توانمندترین مجموعه ها در حوزه های مختلف هستند، میتوان در یک نشست مشترک از ظرفیت آنها برای ایجاد CIP، تکمیل و بهسازی VIP تعمیر و بازسازی نیمکت های ذخیره و ایجاد میکسون بهره برد.
منبع:

1401/04/05
12:08:09
0.0 از 5
356
تگهای خبر: استادیوم , بازی , باشگاه , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد