انجمن گلف NCGU

حضور کادر سرپرستی کاروان در ترکیه

حضور کادر سرپرستی کاروان در ترکیه

انجمن گلف: کادر سرپرستی کاروان ایران در بازی های کشورهای اسلامی در جلسه حضوری هفته آینده دو مورد مهم را پیگیری خواهد نمود.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، جلسه کمیته برگزاری بازی های کشورهای اسلامی با سرپرست کاروان کشورها دوشنبه هفته آینده به مدت چهار روز برگزار می گردد.

سرپرست کاروان کشورها مقرر است بازدیدی هم از سالن های برگزاری مسابقات و خوابگاه ها داشته باشند. از ایران اصغر رحیمی سرپرست کاروان ایران به همراه محسن میر مسئول فرهنگی کاروان و عاطفه اسلامیان مسئول امور بین الملل کاروان در این جلسه حضور خواهند داشت.

بحث کم بودن سهمیه های کادر فنی و سهمیه ندادن به تیم هندبال بانوان ایران مهم ترین مباحثی است که مقرر است تیم سرپرستی ایران با کمیته برگزاری بازی ها مطرح کند.
کمیته برگزاری بازی ها تنها ۲۵ درصد سهمیه کادر فنی را مختص کرده است.

همچنین کمیته برگزاری بازی های کشور های اسلامی به تیم هندبال زنان ایران سهمیه حضور در این بازی ها را نداد و این در شرایطی است که تیم هندبال زنان افغانستان در این بازی ها حضور دارد.

اصغر رحیمی سرپرست کاروان و رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک به صورت کتبی نسبت به این که تیم هندبال زنان ایران در بازی های کشورهای اسلامی حضور ندارد، معترض شده اند و با این وجود مقرر است که کادر سرپرستی در جلسه حضوری که با کمیته برگزاری بازی ها، این مساله را پیگیری کند.

1401/04/03
17:39:56
0.0 از 5
271
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان انجمن گلف
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد