انجمن گلف NCGU
دبیر هیات خوزستان:

در ورزشگاه تختی را به روی دوومیدانی کاران بستند تا شاید از راه ورزش به در شوند!

در ورزشگاه تختی را به روی دوومیدانی کاران بستند تا شاید از راه ورزش به در شوند!

خوزستان دبیر هیات دو ومیدانی خوزستان به بسته بودن در ورزشگاه تختی اهواز به روی ورزشکاران این هیات واکنش نشان داد و اظهار داشت: در ورزشگاه تختی را به روی دو و میدانی کاران بستد تا شاید از راه ورزش به در شوند.


امروز دوم تیرماه توئیت دبیر هیات دو و میدانی خوزستانی حاشیه ساز شد؛ وی در توئیت خود نوشته است "تنها راه نجات دو و میدانی خوزستان از مشکلات این است که دعا نماییم فرزندان مسئولان دونده شوند. بازهم درب را به روی ورزشکاران نوجوان بستند تا شاید از راه ورزش به در شوند."
سعید پویا دبیر هیات دو و میدانی خوزستان در گفت و گو با ایسنا با گله مندی از وضعیت پیش آمده برای ورزشکاران این هیات، اظهارکرد: به عنوان خبرگزاری ایسنا بروید و بررسی کنید تا متوجه شوید که طی چند ماه گذشته چند بار در ورزشگاه را به روی دو و میدانی کاران بستند. بیش از ۱۰ بار این کار را انجام داده اند.
وی بیان کرد: اداره کل ورزش خوزستان در جلسه هدف گذاری به ما می گوید ۱۰۰۰ ورزشکار سازمان یافته کم است و تعداد آنها را به ۱۵۰۰ ورزشکار برسانید و آیا با این در بستن ها می شود تعداد ورزشکاران را زیاد کرد.
دبیر هیات دو و میدانی خوزستان اظهار داشت: سال قبل یک فستیوال استعدادیابی برگزار کردیم و از خروجی آن فستیوال ثبت نام به عمل آوردیم و بصورت رایگان آموزش می دهیم تا از بین این نفرات حداقل ۱۰ نفر قهرمان خوزستان شود اما بعد با بهانه های مختلف در ورزشگاه تختی را به روی این استعدادها می بندند؛ همین امروز هم در صورتیکه بیش از ۱۰۰ ورزشکار در این هوای گرم برای تمرین آمده بودند و این همه هزینه آمد و رفت متحمل شده بودند چون درب پیست به روی شان بسته بود، مجبور شدند برگردند. مگر می شود چون درحال تعمیر زمین چمن هستند، پیست از دو و میدانی کاران گرفته شود؟
وی عنوان کرد: می خواهم بدانم آقای بنی تمیم مدیرکل ورزش خوزستان در شش ماه گذشته چه زمانی به دو و میدانی کاران خسته نباشید گفته است. گله مندی این است که هیچ کسی به دو میدانی اهمیت نمی دهد، در صورتیکه این رشته طی سالهای قبل پیشرفت کرده و عملکرد ما مشخص است.
دبیر هیات دو ومیدانی خوزستان با اشاره به اینکه درب ورزشگاه تختی را به روی دو و میدانی کاران بستد تا شاید از راه ورزش به در شوند، اظهار داشت: ما نمی دانیم با چه زبانی به مدیرکل ورزش بگوییم برای ورزشی کار می نماییم که شما مدیرکل آن هستید و ما به سود عملکرد شما در اداره کل ورزش استان فعالیت می نماییم و باید تمام سیاست های ابلاغی در دستگاه اجرائی ورزش به منافع ورزشکار منتهی شود، نه اینکه ورزشکار در گرمای ۵۰ درجه اهواز بیاید و با در بسته مواجه شود.1401/04/03
10:55:39
0.0 از 5
281
تگهای خبر: آموزش , تمرین , دستگاه , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد