انجمن گلف NCGU

انتخابات فدراسیون سوارکاری مهندسی شده بود

انتخابات فدراسیون سوارکاری مهندسی شده بود

به گزارش انجمن گلف یکی از باشگاه داران سوارکاری با تکیه بر این که انتخابات فدراسیون سوارکاری مهندسی شده بود، اظهار داشت: در انجام این کار غیر قانونی نقش کمیته ملی المپیک هم بی تأثیر نبوده و این ارگان باید پاسخگوی دخالت خود باشد.


نادر موحد روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایرنا، با تکیه بر این که پر واضح است انتخابات فدراسیون سوارکاری مهندسی شده بود، تصریح کرد: خلیلی با تاکید بر ارتباطاتی که دارد در تلاش است باردیگر به صورت غیر قانونی در راس کار بماند.
وی تصریح کرد: در دوره ریاست هشت ساله خلیلی، صدها نامه و تومار اعتراض توسط خانواده سوارکاری به مجلس، وزارت ورزش و دولت ارسال گردید اما کوچکترین ترتیب اثری داده نشد. وی همه چیز را به سود خود تغییر می دهد و همه را با تهدید به شکایت در انزوا نگه داشته است. شاهد مدعا این که من را سال ها به کمیته انظباطی کشاند تا آنجایی که هم اکنون رکورد تاریخ ورزش ایران در این حوزه بشمار می روم.
موحد ضمن اشاره به نقش پر رنگ کمیته ملی المپیک در این اقدام غیر قانونی توضیح داد: در انجام این کار غیر قانونی نقش کمیته ملی المپیک هم بی تأثیر نبوده و باید پاسخگوی دخالت خود باشد.
این باشگاه دار تصریح کرد: برخی به اساسنامه اشاره می کنند اما باید عرض کنم در همین اساسنامه هم به سالم بودن مجمع تاکید گردیده است. حالا شما قضاوت کنید آیا مجمع سالم بوده است؟ بطور قطع خیر. برای مثال می گویم خلیلی از هشت ماه پیش دو باشگاه در تهران را اجاره کرده بود و بعنوان نماینده این قشر به مجمع معرفی نمود تا به آرای خود اضافه کند.
پیش از این، سیدمحمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در مورد مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری که با حواشی زیادی روبرو بود، اظهار داشت: ما در انتخابات حضور نداشتیم و این انتخابات را تأیید نمی نماییم. این انتخابات از نظر ما روال قانونی را طی نکرده است.
در تاریخ ۲۱ خردادماه مجمع انتخاباتی فدارسیون سوارکاری در سالن اجتماعات کمیته ملی المپیک و بدون حضور نماینده وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و در نهایت مسعود خلیلی با کسب اکثریت آرا باردیگر بر مسند این فدارسیون نشست.
در این جلسه ۴۷ نماینده استان ها، نیروی های مسلح، مربیان و داوران رای خویش را به صندوق انداختند و به دنبال شمارش آرای دریافت شده، مسعود خلیلی ۴۵ رای موافق بدست آورد. ۲ رای هم باطله عنوان شد.


منبع:

1401/03/25
23:57:26
0.0 از 5
358
تگهای خبر: المپیك , باشگاه , تیم , داور
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد